Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Moda na moda #30
napisany: 16.06.2020 · 00:30 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Zapraszamy na czerwcowy przegląd Sceny modderskiej. Dzisiaj m.in. wybierzemy się na wycieczkę rowerową, próbując odkryć na nowo piękno Los Santos. Gotowi?


NaturalVision EvolvedJeszcze w maju swoją premierę miała najnowsza wersja słynnego projektu NaturalVision od lat upiększającego GTA V. No dobrze, premiera to może za dużo powiedziane, bo chodzi jedynie o wydanie w tzw. wczesnym dostępie, ale ostatecznie mod trafi do szerokiego grona fanów i ucieszy oko każdego kto tylko dysponuje sprzętem na tyle mocnym, aby uciągnąć tę bestię ;) Tymczasem dodatkowo trzeba okazać twórcy wsparcie materialne.

Czy warto? Naturalnie... ale oceńcie sami, oglądając powyższy zwiastun, który swoją drogą też robi wrażenie.

GT Bike V v0.2.3A jeśli jeszcze mało wam realizmu to zdecydowanie trudno będzie mu go odmówić kolejnej propozycji. GT Bike V to współpracujący z popularnymi trenażerami rowerowymi skrypt, który zamieni wasz sprzęt sportowy w kontroler do gry. Wystarczy, że urządzenie wspiera protokół komunikacji ANT+ FE-C, aby można było za jego pomocą sterować rowerem w Grand Theft Auto V.

Wymagania dla tego moda są niebanalne i nietanie, ale satysfakcja po uruchomieniu całości i zrobieniu kilku okrążeń ulicami Los Santos - pewnie bezcenna.

Radiant VFF v0.2Niejeden modder trzyma w "szufladzie" taki projekt, którym niekoniecznie chce się pochwalić, ale kiedy już to zrobi okazuje się, że społeczność przyjmuje go bardzo ciepło. Takim właśnie projektem jest Radiant VFF, którego autor przyznaje, że rodził się w bólach i na pierwszy rzut oka faktycznie może być trudno go docenić, ale... ma w sobie coś. Nieprawdaż?

Radiant VFF - TGIJ

Plane Heist v0.6Jeszcze dziś i jutro możemy w GTA Online zarobić podwójnie w misji Lekcja ekonomii oraz kilku innych robótkach dla Simeona. Gdyście jednak woleli zorganizować własny skok na cenny ładunek, który akurat wylądował na LSIA to droga wolna.

Po zainstalowaniu Plane Heist wystarczy udać się pod bramę lotniska, aktywować napad, a potem już tylko przebierać w luksusowych furach ustawionych na pasie startowym. Tylko uważajcie na strażników i gliniarzy, którym event chyba pomylił się z wyprzedażą w pobliskim supermarkecie ;)

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 80 gości oraz 1 z 6469 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · Whis
Razem: 81 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: RogalYT
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa