Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Nowe korzyści w Programie Diamond
napisany: 16.08.2019 · 13:32 · dodał: chaos
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 2
Program Diamond wystartował niemal miesiąc temu, wraz z otwarciem kasyna, i pierwsze nagrody w związku z udziałem w nim powinny być już dla was dostępne. Teraz Rockstar zaprasza do udziału w kolejnej fazie.

GTA Online: Program Diamond
Aby otrzymać oferowane w niej korzyści wystarczy spełnić dokładnie te same warunki co poprzednio:

  • Status srebrny uzyskamy za samo nabycie penthouse'u. Możemy go zakupić albo odebrać za darmo w ramach korzyści Twitch Prime. Nagrodą jest tutaj 250 tys. GTA$.
  • Status złoty otrzymamy po wykonaniu dwóch pierwszych misji dla Tao Chenga. W nagrodę dostaniemy tatuaż Królewska para oraz dodatkowe 50 tys. GTA$.
  • Status platynowy będzie nasz po ukończeniu pięciu zadań od kierowniczki kasyna, Agathy Baker. Nagrodą na tym poziomie jest plakat Benny's Original Motor Works oraz kolejne 50 tys. GTA$.
  • Status diamentowy uzyskamy po wykonaniu wszystkich misji kooperacyjnych dla Tao Chenga. W nagrodę otrzymamy czerwoną koszulkę Diamond oraz... tak, tak, dodatkowe 50 tys. GTA$.

Nagrody na poszczególnych poziomach kumulują się, więc w samej tylko gotówce do zgarnięcia jest nawet 400 tys. GTA$! Co powinno zainteresować was najbardziej, jeśli spełniliście już wszystkie wymagania wcześniej, nie musicie niczego powtarzać - wszystkie nowe nagrody otrzymacie za samo logowanie do GTA Online w tym tygodniu.

Nagrody za tą edycję programu trafią do nas do 28 sierpnia.

chaos
napisany 17.08.2019 o godzinie 12:59
zobacz profil autora
No :P Już od dobrego roku odnoszę takie wrażenie, że przestali się przejmować nadmiarem gotówki w obiegu. Zupełnie jakby powoli kończyli wsparcie dla gry. Z drugiej strony aktualizacje i dodatki ciągle się pojawiają. Zobaczymy czy dadzą jeszcze coś w tym roku. Jeśli nie, to będzie kolejne spowolnienie.
sdr
napisany 17.08.2019 o godzinie 10:09
zobacz profil autora
Socjal jak w pewnym pięknym kraju w Europie Środkowej, którego obywatele mają zakaz wstępu do kasyna. :) Swoją drogą nieźle Rockstary muszą trzepać kasiory z tego dodatku skoro stać ich na takie rozdawnictwo.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 111 gości oraz 0 z 6456 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 111 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: piotrek339
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa