Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Program Diamond
napisany: 23.07.2019 · 01:22 · dodał: chaos
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 2
Już dziś w Los Santos wielkie otwarcie Diamond Casino & Resort. Z tej okazji Rockstar zaprasza wszystkich graczy do udziału w specjalnym programie dla członków VIP, z którym zyskamy dodatkowe korzyści.

GTA Online: Program Diamond
Program Diamond oferuje łącznie cztery poziomy członkostwa z przypisanymi im statusami i nagrodami. Na kolejne poziomy awansujemy wykonując pracę na rzecz kasyna.

  • Status srebrny uzyskamy za samo nabycie penthouse'u. Możemy go zakupić albo odebrać za darmo w ramach korzyści Twitch Prime. Nagrody: obraz Nadziana oraz koszulka Diamond Classic.
  • Status złoty otrzymamy po wykonaniu dwóch pierwszych misji dla Tao Chenga. W nagrodę dostaniemy specjalne oznaczenie dla Truffade Thraxa oraz koszulkę Truffade.
  • Status platynowy będzie nasz po ukończeniu pięciu zadań od kierowniczki kasyna, Agathy Baker. Nagrodami na tym poziomie są tatuaż Szczęśliwe siódemki i zegarek Kronos Ara.
  • Status diamentowy uzyskamy po wykonaniu wszystkich misji kooperacyjnych dla Chenga. Nagroda na tym poziomie zależy od tego czy misje były hostowane przez nas, czy też przez kogoś innego. W pierwszym przypadku otrzymamy oznaczenie dla jeszcze nie ujawnionego "rewelacyjnego" pojazdu - w drugim, dla Annisa S80RR.

Aby zgarnąć obie nagrody na ostatnim poziomie, nie obejdzie się bez wielokrotnego powtarzania misji. To jednak nie powinien być żaden problem, bo ukończenie każdej z misji zapewnia solidny zastrzyk gotówki i żetonów do wykorzystania w kasynie. No i szacun na dzielni ;)

GTA Online: koszulka Diamond Classic
Na przystąpienie do programu mamy czas do 7 sierpnia, a więc całe dwa tygodnie. Wypracowane nagrody otrzymamy po tej dacie i wygląda na to, że nie będzie to ostatnia okazja do zyskania dodatkowych korzyści. Twórcy już obiecują kolejne.

chaos
napisany 24.07.2019 o godzinie 11:10
zobacz profil autora
Możliwe, że taki będzie scenariusz. Sam też tak podejrzewałem jeszcze do wczoraj, ale teraz trochę mnie zbiły z tropu poprawki, które wprowadzili do gry przy okazji. No chyba, że uznali, że na koniec wsparcia przestaną wnerwiać normalnych graczy ;)
sdr
napisany 23.07.2019 o godzinie 15:58
zobacz profil autora
No i dobra. Wypuszczamy ostatni duży dodatek online, niech się ludzie nacieszą z miesiąc. Potem odgrzejemy stare kotlety w postaci tydzień z, a jesienią ogłosimy GTA VI i zgarniamy kupę szmalu z Wall Street. Podpisano Strauss Celnik.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 54 gości oraz 0 z 6456 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 54 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: piotrek339
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa