Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
Muve · 200zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


iGrandTheftAuto
GTA.cz
GTAGames.nl
GTANF
Co się stało? #5
napisany: 01.06.2018 · 00:20 · dodał: k5_
kategoria: GTAthegame · komentarzy: 2
Niespodzianka! Postanowiłem zastąpić Dawida i dzisiejsze streszczenie miesiąca wyszło spod mojej ręki. A więc skoro mam już waszą uwagę, raz jeszcze rzućmy okiem na to co spotkało nas w maju.

Co się stało?
 • Początek miesiąca przyniósł nowe wyścigi pojazdów specjalnych oraz kolejne bonusy do wykorzystania w GTA Online. Była to doskonała okazja do odkurzenia Deluxo, Stomberga czy Thrustera, bo właśnie na nich skupiała się cała uwaga nowo dodanych tras.
 • Kolejny tydzień przypomniał nam o naszych biznesach prowadzonych w GTA Online. Zapewnił nam on atrakcje w postaci zniżek na niemal wszystko co może nam pomóc w budowaniu własnego imperium oraz dwóch nowych pojazdów. Wisienką na torcie była możliwość uzyskania do miliona GTA$ za samo regularnie logowanie.

Nagle separator! Ciekawostka: Czy wiedzieliście, że Niko Bellic pod wpływem alkoholu nie potrafi pływać? Ja nie.

 • Po długim wyczekiwaniu, setce komentarzy i wielkim zwątpieniu rekinem kwietnia został Michau. Gratulujemy!
 • W połowie miesiąca zadebiutował nowy tryb adwersarza: Zapadnia. Rockstar jak to Rockstar klasycznie już zaoferował graczom bonus w postaci podwójnego naliczania GTA$ oraz RP za rozgrywkę w tym trybie.
 • Dawidowi po ciężkich bojach udało się wreszcie ukończyć Skok na koniec świata! Gratulujemy!
 • Słynący z często sprawdzających się wycieków Yan2295 na swoim Twitterze wspomniał o nowej aktywności, która być może ukaże się w GTA Online. Według doniesień już wkrótce (bo w czerwcu) udostępniona zostanie możliwość prowadzenia własnego klubu nocnego. Wiadomo, że wszyscy czekamy na kasyna, o których tak chętnie wspominał Kolec, ale dobre i to.
 • Nie możemy zapomnieć o rozegranym przez nas 45. evencie multiplayer. Wszystkim obecnym serdecznie dziękuję za udział ze strony swojej jak i Dawida, i zapraszam na kolejne - nie tylko eventowe rozgrywki w GTA Online.
 • Między 25 a 27 maja w Londynie odbył sie MCM Comic Con. Wśród gwiazd, które zaszczyciły fanów swoją obecnością pojawiła się trójka doskonale znanych nam aktorów. Shawn Fonteno, Steven Ogg i Ned Luke udzielili odpowiedzi na kilka pytań.
 • Pamiętacie Martina Madrazo? W ostatnim tygodniu maja zlecił nam kilka Misji porządkowych, za których wykonanie płaci podwójnie.
 • Cały czas możecie brać udział w naszej loterii oraz kumulacji. W puli tej drugiej mamy aktualnie $$1232!
 • Zachęcamy do sprawdzenia majowych przeglądów sceny modderskiej oraz twórczości scenowej.
 • Zakończyliśmy już głosowanie w majowej sondzie, w której sprawdzaliśmy, który rodzaj wyścigów lubicie bardziej: z okrążeniami, czy z punktu do punktu. Wychodzi na to, że ten drugi podchodzi wam bardziej, ale okrążenia też mają swoich zwolenników. Dzięki za udział i zapraszamy do nowej ankiety. W czerwcu chcielibyśmy poznać waszą opinię na temat tych wszystkich pojazdów koncepcyjnych, które coraz częściej pojawiają się w GTA Online. Podoba się wam to, czy może sądzicie, że jednak twórcy trochę przesadzają? Chętnie też poznamy rozwinięcia waszych opinii w komentarzach pod tym newsem.

A który z newsów okazał się najważniejszy dla Was? Zapraszam do pozostawiania komentarzy i do wkrótce!

sdr
napisany 01.06.2018 o godzinie 10:43
zobacz profil autora
Dzięki kurzi za newsa. Pozwoliłem sobie dopisać o kwestiach formalnych, ale i tak sporo mi ułatwiłeś. Jak widać nawet nie miałem wczoraj za bardzo czasu żeby to zamieścić.

A o pijanym Niko też nie wiedziałem :p
chaos
napisany 01.06.2018 o godzinie 08:20
zobacz profil autora
Idę dziś z Romanem na Cherenoova i pokażę wam jak się pływa, madafakers. To pisał ja czyli Niko Bellic.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 21 gości oraz 0 z 6374 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 21 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: klimak123
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2018 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa