Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTAGames.nl
GTANF
GTA.cz
iGrandTheftAutoModa na moda #5
napisany: 06.05.2018 · 14:36 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 2
W tym miesiącu na przegląd sceny modderskiej zapraszamy nieco wcześniej. Weekend majowy jeszcze trwa, jest więc i czas na sprawdzenie kilku ciekawych propozycji :)

OpenIV (v3.0)

Tym razem zaczynamy od narzędzi, a to za sprawą świeżo wydanej wersji 3.0 programu OpenIV. Ten swoisty szwajcarski scyzoryk dla gier opartych na silniku RAGE w najnowszej odsłonie przynosi m.in. wsparcie dla PlayStation 4, animacji pojazdów oraz wielokanałowego audio. Jak podkreślają twórcy, póki co obsługa plików z konsoli Sony jest na bardzo wczesnym etapie i ogranicza się do możliwości podglądu archiwów, tekstur, modeli, kolizji, czy ścieżek audio. Z czasem jednak funkcji będzie przybywać. Podobnie jest w przypadku animacji. Już teraz możemy dwukierunkowo odtwarzać animacje pojazdów - jeśli tylko dany pojazd jakieś ma - a w przyszłości mamy się doczekać możliwości podglądu całych cutscenek. Ponadto autorzy OpenIV wprowadzili do aplikacji szereg mniejszych usprawnień i poprawili znalezione błędy. Z pełną listą zmian możecie zapoznać się na ich blogu, a samo narzędzie pobierzecie stąd.


Vehicle Cannon (v2.0)

Czas na odrobinę szaleństwa. Co byście powiedzieli na zwiększenie kalibru swoich giwer? Ale takie konkretne. Vehicle Cannon da Wam możliwość powalenia nawet najsilniejszego przeciwnika. Któż bowiem przetrwa przejazd kolumny rozpędzonych ciężarówek? Tak, tak. Dzięki temu skryptowi będziecie mogli dosłownie strzelać pojazdami. Wystarczy wcisnąć F11 i pociągnąć za spust. Świetna zabawa gwarantowana :)

Simple Zombies (v1.0.2d)

Twórcy gier regularnie wzbogacają je o tryb zombie, w którym mierzymy się z hordami wygłodniałych smakoszy ludzkiego mięsa. W trybie sieciowym GTA IV mieliśmy możliwość przywdziania skórki żywego trupa, a w najnowszej odsłonie serii temat został zaniedbany, ale od czego są mody. Simple Zombies zamienia GTA V w mały symulator przetrwania, w którym musimy zadbać o schronienie, zdrowie i zapasy pożywienia. Ponadto możemy rekrutować innych ocalałych rozsianych po całej mapie i kierować nimi w walce z nieumarłymi.

Euphoria Ragdoll Overhaul (v1.9.4)

Fizyka w Grand Theft Auto V jest przedmiotem ożywionej dyskusji od dnia premiery. Zachowanie postaci i pojazdów w grze znacząco odbiega od tego, z którym zetknęliśmy się w GTA IV i wielu graczy do dziś nie pogodziło się ze zmianą. Jeśli jesteście w tym gronie wystarczy zainstalować modyfikację Euphoria Ragdoll Overhaul, aby świat gry zaczął znowu funkcjonować w znajomy sposób.

GTA IV FPS Patch

Na koniec łatka polecana przez chaosa wszystkim, którzy chcieliby zagrać w GTA IV na starszym sprzęcie, a wciąż nie mogą. GTA IV FPS Patch pomaga w zwiększeniu liczby klatek na sekundę, a wymaga podmiany jedynie dwóch plików w folderze gry. Jeśli nadal macie problemy z płynnością rozgrywki, dajcie szansę temu maleństwu :)

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.

sdr
napisany 07.05.2018 o godzinie 10:55
zobacz profil autora
Ja osobiście niespecjalnie tęsknię za fizyką z GTA IV, bo uważam, że ta arcade-owa sprawdza się w V i z pewnością to była przemyślana decyzja Rockstar (zwłaszcza w perspektywie GTAO).

Wiadomo, fajnie to działa kiedy bawisz się tą fizyką we free-roamie, ale kiedy wykonuje się normalne misje i na ekranie dużo się dzieje, różnice są pomijalne. Tym bardziej, że Euphoria w grze nadal funkcjonuje, jedynie w bardziej ograniczonym zakresie (co przekłada się też na lepszą wydajność gry).

No, ale mod jest dla chętnych i to jest fajne :)
chaos
napisany 06.05.2018 o godzinie 19:02
zobacz profil autora
Euphoria Ragdoll Overhaul - kilka lat temu to przerabiałem, świetna sprawa w połączeniu z fizyką pojazdów z IV. Do momentu kolejnej aktualizacji gry... :)


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 104 gości oraz 0 z 6376 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 104 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: fibagnicki
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2018 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa