Gość

Rejestruj

 

 
GTA V · PC
Muve · 200zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF
iGrandTheftAuto
GTAGames.nlPremium nie takie premium?
napisany: 12.03.2018 · 19:33 · dodał: Dawid
kategoria: GTA V · komentarzy: 0
Dokładnie trzy tygodnie temu pojawiła się pierwsza wzmianka o specjalnej edycji Grand Theft Auto V oznaczonej dopiskiem Premium. To wydanie gry ma rzekomo trafić jeszcze w tym miesiącu przynajmniej na Xboksa One. Dziś dowiedzieliśmy się czegoś nowego, choć nadal są to tylko i wyłącznie pogłoski.

GTA Online: Zestaw początkującego kryminalisty
Kotaku donosi, że data premiery GTA V Premium została przesunięta na kwiecień. To po pierwsze. W przeciwieństwie do terminu marcowego, tym razem nie poznaliśmy dokładnej daty. Nie wiemy również co spowodowało opóźnienie. Może po prostu Rockstar już tak ma? ;)

Data wydania to jednak mało istotna sprawa, zwłaszcza w świetle kolejnej informacji. Wszyscy zachodzą w głowę czym ta cała wersja Premium w ogóle może być. Jedni oczekują, że będzie ona wykorzystywała możliwości Xboksa One X oraz PlayStation 4 Pro. Inni spodziewają się jakiejś zawartości dodatkowej. Są nawet osoby, które wierzą, że przy tej okazji otrzymamy wreszcie singlowe DLC. Cóż, być może. Informatorzy Kotaku twierdzą jednak, że chodzi o nic innego jak o stare dobre GTA V wzbogacone jedynie o wszystkie dotychczasowe aktualizacje oraz... zestaw początkującego kryminalisty. Ta wersja gry docelowo ma zastąpić na półkach sklepowych wydanie oryginalne.

Redakcja Kotaku utrzymuje, że informacje pochodzą z kilku źródeł, które choć anonimowe, są wiarygodne. Pozostawiamy to Waszemu osądowi. Wszystko powinno się wkrótce wyjaśnić.
GTA V w wersji premium za miesiąc?
napisany: 19.02.2018 · 12:17 · dodał: Dawid
kategoria: GTA V · komentarzy: 6 · zamknięty
Producenci gier zawsze dążą do maksymalizacji zysków z każdego tytułu i w sumie nie można mieć im tego za złe. Ot biznes. Zdaje się, że w Rockstar znaleźli właśnie sposób na wyciśnięcie z Grand Theft Auto V jeszcze kilku groszy.

GTA V - Premium Edition - Xbox One
Macie Xboksa One? Dobrze się składa, bo najwyraźniej już 23 marca będziecie mogli zagrać na nim w GTA V w wersji jakiej jeszcze nie było. W niemieckim Amazonie pojawiła się informacja o rychłej premierze nowego wydania gry nazwanego Grand Theft Auto V - Premium Edition.

Póki co poza tytułem, platformą i potencjalną datą premiery nie mamy żadnych dodatkowych informacji. Do tej pory nie pojawiła się również żadna oficjalna zapowiedź ze strony Rockstar, ale to akurat o niczym nie przesądza. Bywało już, że o premierze jakiejś reedycji dowiadywaliśmy się w ostatniej chwili. Sam fakt istnienia rzeczonego wydania specjalnego zdaje się jednak być niemal pewny, choćby dlatego, że oferta przez weekend nie zniknęła ze strony sklepu :)
Dodatku dla GTA V raczej nie będzie
napisany: 24.10.2017 · 20:05 · dodał: Dawid
kategoria: GTA V · komentarzy: 3 · zamknięty
Temat wydawał się już zamknięty, ale każda rozmowa z Rockstar okazuje się dobra żeby zapytać: co z tym dodatkiem dla GTA V? ;)

GTA Online
Na łamach IGN-u pojawił się wywiad z Imarem Sarwarem z Rockstar Games, w którym dyrektor projektu został wypytamy o najróżniejsze aspekty GTA Online, ale nie tylko. Przewinął się też temat fabularnego dodatku dla Grand Theft Auto V, na który wielu już straciło wszelką nadzieję, ale wielu wciąż na niego czeka. Ta druga grupa powinna się teraz ponownie zmniejszyć.

Uwielbiamy tryb dla jednego gracza i to się nie zmieni. Samo GTA V jest tego dowodem; to ogromna i skomplikowana w budowie gra. (...) Chcielibyśmy w przyszłości robić więcej dodatków dla trybu singleplayer, choć tym razem tak się nie stało. Wcześniej mieliśmy układ z Microsoftem, dzięki któremu dodatki powstały, ale wcale tak nie musiało być.

Wychodzi na to, że Episodes From Liberty City były niejako wypadkiem przy pracy. Tymczasem fani bezpodstawnie przyjęli, że teraz każda gra od Rockstar będzie już dostawała fabularne rozszerzenia.

Wygląda to trochę tak, że Rockstar nie nadąża za trendami. Ledwo spróbuje wpasować się w jeden, a tu już kolejny za rogiem. Teraz nie robi się DLC do "singla" - teraz każda gra musi mieć wypasiony tryb wieloosobowy ;)

Zachęcam do lektury wywiadu po polsku. Tłumaczenie specjalnie dla Was!
Natural Vision Remastered
napisany: 04.08.2017 · 12:24 · dodał: Dawid
kategoria: GTA V · komentarzy: 2 · zamknięty
Rzadko poruszamy na GTG tematykę modyfikacji, ostatnio najczęściej przy okazji spięć na linii Rockstar - modderzy. Chętnie jednak wspominamy o ciekawych premierach i taką mamy dla Was dzisiaj.


Wydana została właśnie zupełnie nowa wersja modyfikacji Natural Vision. Jest to mod graficzny, którego autor, Razed, postawił sobie za cel jak najlepsze oddanie prawdziwego klimatu Kalifornii. Zdaje się, że dobrze przygotował się do pracy przeglądając dziesiątki godzin materiałów filmowych, setki fotografii i oczywiście odwiedzając najważniejsze lokalizacje osobiście. W sumie prace przy modyfikacji pochłonęły ponad 1200 godzin.

Razed zapewnia, że przyłożył się również do optymalizacji dzięki czemu uruchomienie zmodyfikowanej gry nie powinno wiele bardziej obciążyć naszych komputerów. Natural Vision Remastered do działania wymaga VisualIV.
Łooooo, stary!
napisany: 01.01.2017 · 13:24 · dodał: Dawid
kategoria: GTA V · komentarzy: 0 · zamknięty
Witajcie w nowym roku! :) W grudniu na Steamie ogłoszone zostały nominacje do pierwszych w historii tej platformy nagród. Kategorie głosowania były bardzo pomysłowe, a w dwóch z nich można było wesprzeć kandydaturę GTA V.

Steam Awards 2016
  • Łooooo, stary! - Przez niektóre gry będziesz zbierać szczękę z podłogi. Może to wina tego niesamowitego zwrotu akcji. Może to przez tego gościa, co umarł w butach. Tak czy siak - ręka, noga, MÓZG NA ŚCIANIE.
  • Gra w grze - Jajka niespodzianki. Ciastka nadziewane masłem orzechowym. Pączki z galaretką. Wszelkie świetne rzeczy pełne innych świetnych rzeczy. Ta nagroda przeznaczona jest dla minigry ukrytej w innej grze.

Wczoraj poznaliśmy wyniki głosowania. Można było spodziewać się, że produkcja Rockstar poradzi sobie nieźle, a tymczasem poradziła sobie wzorowo. Przygody trójki bohaterów zostały docenione przez społeczność graczy w obu kategoriach. Gratulujemy!

Obecnie serwis przegląda 63 gości oraz 0 z 6365 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 63 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: agatka12
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2018 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa