Gość

Rejestruj

 

 
GTA V · PC
Muve · 200zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


iGrandTheftAuto
GTA.cz
GTAGames.nl
GTANFGTA V: Premium Online Edition
napisany: 20.04.2018 · 18:25 · dodał: Marcin
kategoria: GTA V · komentarzy: 8 · zamknięty
Po prawie pięciu latach od premiery Grand Theft Auto V, Rockstar Games zapowiada kontynuację serii nową edycję gry. W skład Grand Theft Auto V: Premium Online Edition wejdzie:

  • pełna wersja gry,
  • wszystkie wydane do tej pory dodatki do GTA Online, w tym: Skok na koniec świata, Dozbrojenie, Przemyt i Motocykliści,
  • oraz Zestaw początkującego kryminalisty, czyli paczka ułatwiająca nowym graczom start w budowaniu sieciowego imperium, dająca im gratisową zawartość o wartości przekraczającej 9 milionów GTA$ oraz dodatkowy milion w gotówce do wydania w świecie gry.

Edycja dostępna jest od dzisiaj na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz pecety w cenie £59.99 (ok. 285 zł). Na ten moment nie mamy informacji, czy Grand Theft Auto V: Premium Online Edition dostępna będzie w Polsce.GTA V: Premium Online Edition
Zyski z GTA V przebijają wszystko
napisany: 10.04.2018 · 12:57 · dodał: Dawid
kategoria: GTA V · komentarzy: 3 · zamknięty
Wiemy już, że Grand Theft Auto V niezmiennie od niemal pięciu lat sprzedaje się wyśmienicie. Szacuje się, że na sklepowe półki (czy to fizyczne czy wirtualne) powędrowało już ponad 90 milionów egzemplarzy gry. Ma to oczywiście swoje przełożenie na zyski wydawcy.

GTA Online
Serwis MarketWatch donosi, że Take-Two zarobiło na grze już ponad 6 miliardów dolarów. Kwota to astronomiczna, a robi jeszcze większe wrażenie, gdy porównamy ją z innymi hitowymi produktami przemysłu rozrywkowego. Okazuje się bowiem, że ostatnie dzieło Rockstar Games przebiło już dawno pod względem przychodów choćby film Avatar, który jest najbardziej kasowym obrazem wszechczasów. Może James Cameron przerzuci się na produkcję gier? ;)

Oczywiście dobrze wiemy, że istnieją tytuły, które sprzedawały się w większych nakładach niż GTA V. Należy jednak pamiętać, że tutaj mowa jest o zyskach ze sprzedaży, a w tej kategorii przygody Michaela, Franklina i Trevora nie mają sobie równych. Z pewnością niebagatelną rolę odgrywają w tym sukcesie mikropłatności, ale też fakt, że sama gra mogła trafić do tych samych odbiorców wielokrotnie dzięki premierze w okresie przełomu generacji konsol. No i potem jeszcze na pecetach.
10 milionów GTA V na Steamie
napisany: 01.04.2018 · 12:55 · dodał: Dawid
kategoria: GTA V · komentarzy: 2 · zamknięty
Z regularnych konferencji dla inwestorów Take-Two Interactive dowiadujemy się, że GTA V ciągle sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Nie znamy jednak nawet przybliżonych danych o popularności gry na poszczególnych platformach.

10 milionów GTA V na Steamie
Trochę światła mogą na to rzucić niezależne statystyki użytkowników, np. takie jak te od SteamSpy. Z informacji udostępnionych przez serwis wynika, że aż 10 milionów kopii GTA V mogło się już rozejść za pośrednictwem samego tylko Steama. Biorąc pod uwagę ostatnie ogólne dane sprzedażowe od Take-Two, mówiące o 90 milionach kopii rozesłanych do sklepów, możemy śmiało stwierdzić, że jeden egzemplarz na dziewięć sprzedanych trafił właśnie do użytkownika platformy Steam.

Co więcej, jak wiemy Steam nie jest jedynym kanałem dystrybucji wersji pecetowej - choć pewnie jednym z najważniejszych. GTA V trafia na nasze komputery również przez inne platformy sprzedaży cyfrowej, choćby sklep Rockstar Warehouse, ale także w formie tradycyjnego wydania pudełkowego. To świadczy o ciągłej popularności blaszaków i z pewnością jest dla Rockstar wyraźnym sygnałem, że jeszcze nie czas by postawić wyłącznie na konsole.
Koniec gry dla Lindsay Lohan?
napisany: 30.03.2018 · 10:03 · dodał: Dawid
kategoria: GTA V · komentarzy: 2 · zamknięty
Wygląda na to, że dotarliśmy do końca telenoweli opowiadającej losy sądowych batalii Linday Lohan i Take-Two. Apelacja aktorki została oddalona przez nowojorski sąd najwyższy.

GTA V - beach girl
Przypomnijmy, że Lohan walczyła z wydawcą GTA V w sprawie o rzekome wykorzystanie w grze jej wizerunku. Chodziło m.in. o powyższy artwork, ale również postać Lacey Jonas, którą można napotkać w jednej z alejek w Los Santos i pomóc jej uciec przed paparazzi.

Pierwszy pozew Lindsay został oddalony w roku 2016, jednak aktorka odwołała się od wyroku. Teraz sąd apelacyjny przy Sądzie Najwyższym Nowego Jorku, podtrzymując wyrok niższej instancji, również oddalił pozew. Zdaniem sądu dobra osobiste Lohan nie zostały naruszone ponieważ postaci przedstawione w grze nie posiadają żadnych cech typowych dla niej samej.

A jak Wy uważacie? Czy Lindsay Lohan miała podstawy do oskarżenia Take-Two czy może od początku chodziło jedynie o rozgłos? Dajcie znać w komentarzach.
Premium nie takie premium?
napisany: 12.03.2018 · 19:33 · dodał: Dawid
kategoria: GTA V · komentarzy: 0 · zamknięty
Dokładnie trzy tygodnie temu pojawiła się pierwsza wzmianka o specjalnej edycji Grand Theft Auto V oznaczonej dopiskiem Premium. To wydanie gry ma rzekomo trafić jeszcze w tym miesiącu przynajmniej na Xboksa One. Dziś dowiedzieliśmy się czegoś nowego, choć nadal są to tylko i wyłącznie pogłoski.

GTA Online: Zestaw początkującego kryminalisty
Kotaku donosi, że data premiery GTA V Premium została przesunięta na kwiecień. To po pierwsze. W przeciwieństwie do terminu marcowego, tym razem nie poznaliśmy dokładnej daty. Nie wiemy również co spowodowało opóźnienie. Może po prostu Rockstar już tak ma? ;)

Data wydania to jednak mało istotna sprawa, zwłaszcza w świetle kolejnej informacji. Wszyscy zachodzą w głowę czym ta cała wersja Premium w ogóle może być. Jedni oczekują, że będzie ona wykorzystywała możliwości Xboksa One X oraz PlayStation 4 Pro. Inni spodziewają się jakiejś zawartości dodatkowej. Są nawet osoby, które wierzą, że przy tej okazji otrzymamy wreszcie singlowe DLC. Cóż, być może. Informatorzy Kotaku twierdzą jednak, że chodzi o nic innego jak o stare dobre GTA V wzbogacone jedynie o wszystkie dotychczasowe aktualizacje oraz... zestaw początkującego kryminalisty. Ta wersja gry docelowo ma zastąpić na półkach sklepowych wydanie oryginalne.

Redakcja Kotaku utrzymuje, że informacje pochodzą z kilku źródeł, które choć anonimowe, są wiarygodne. Pozostawiamy to Waszemu osądowi. Wszystko powinno się wkrótce wyjaśnić.

Obecnie serwis przegląda 76 gości oraz 0 z 6368 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 76 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: NikonPL
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2018 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa