Gość

Rejestruj

 

 
GTA V · PC
Muve · 200zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTAGames.nl
GTA.cz
iGrandTheftAuto
GTANF
Dodatku dla GTA V raczej nie będzie
napisany: 24.10.2017 · 20:05 · dodał: Dawid
kategoria: GTA V · komentarzy: 3 · zamknięty
Temat wydawał się już zamknięty, ale każda rozmowa z Rockstar okazuje się dobra żeby zapytać: co z tym dodatkiem dla GTA V? ;)

GTA Online
Na łamach IGN-u pojawił się wywiad z Imarem Sarwarem z Rockstar Games, w którym dyrektor projektu został wypytamy o najróżniejsze aspekty GTA Online, ale nie tylko. Przewinął się też temat fabularnego dodatku dla Grand Theft Auto V, na który wielu już straciło wszelką nadzieję, ale wielu wciąż na niego czeka. Ta druga grupa powinna się teraz ponownie zmniejszyć.

Uwielbiamy tryb dla jednego gracza i to się nie zmieni. Samo GTA V jest tego dowodem; to ogromna i skomplikowana w budowie gra. (...) Chcielibyśmy w przyszłości robić więcej dodatków dla trybu singleplayer, choć tym razem tak się nie stało. Wcześniej mieliśmy układ z Microsoftem, dzięki któremu dodatki powstały, ale wcale tak nie musiało być.

Wychodzi na to, że Episodes From Liberty City były niejako wypadkiem przy pracy. Tymczasem fani bezpodstawnie przyjęli, że teraz każda gra od Rockstar będzie już dostawała fabularne rozszerzenia.

Wygląda to trochę tak, że Rockstar nie nadąża za trendami. Ledwo spróbuje wpasować się w jeden, a tu już kolejny za rogiem. Teraz nie robi się DLC do "singla" - teraz każda gra musi mieć wypasiony tryb wieloosobowy ;)

Zachęcam do lektury wywiadu po polsku. Tłumaczenie specjalnie dla Was!
Natural Vision Remastered
napisany: 04.08.2017 · 12:24 · dodał: Dawid
kategoria: GTA V · komentarzy: 2 · zamknięty
Rzadko poruszamy na GTG tematykę modyfikacji, ostatnio najczęściej przy okazji spięć na linii Rockstar - modderzy. Chętnie jednak wspominamy o ciekawych premierach i taką mamy dla Was dzisiaj.


Wydana została właśnie zupełnie nowa wersja modyfikacji Natural Vision. Jest to mod graficzny, którego autor, Razed, postawił sobie za cel jak najlepsze oddanie prawdziwego klimatu Kalifornii. Zdaje się, że dobrze przygotował się do pracy przeglądając dziesiątki godzin materiałów filmowych, setki fotografii i oczywiście odwiedzając najważniejsze lokalizacje osobiście. W sumie prace przy modyfikacji pochłonęły ponad 1200 godzin.

Razed zapewnia, że przyłożył się również do optymalizacji dzięki czemu uruchomienie zmodyfikowanej gry nie powinno wiele bardziej obciążyć naszych komputerów. Natural Vision Remastered do działania wymaga VisualIV.
Łooooo, stary!
napisany: 01.01.2017 · 13:24 · dodał: Dawid
kategoria: GTA V · komentarzy: 0 · zamknięty
Witajcie w nowym roku! :) W grudniu na Steamie ogłoszone zostały nominacje do pierwszych w historii tej platformy nagród. Kategorie głosowania były bardzo pomysłowe, a w dwóch z nich można było wesprzeć kandydaturę GTA V.

Steam Awards 2016
 • Łooooo, stary! - Przez niektóre gry będziesz zbierać szczękę z podłogi. Może to wina tego niesamowitego zwrotu akcji. Może to przez tego gościa, co umarł w butach. Tak czy siak - ręka, noga, MÓZG NA ŚCIANIE.
 • Gra w grze - Jajka niespodzianki. Ciastka nadziewane masłem orzechowym. Pączki z galaretką. Wszelkie świetne rzeczy pełne innych świetnych rzeczy. Ta nagroda przeznaczona jest dla minigry ukrytej w innej grze.

Wczoraj poznaliśmy wyniki głosowania. Można było spodziewać się, że produkcja Rockstar poradzi sobie nieźle, a tymczasem poradziła sobie wzorowo. Przygody trójki bohaterów zostały docenione przez społeczność graczy w obu kategoriach. Gratulujemy!
GTA 5 Redux już dostępny
napisany: 19.09.2016 · 15:22 · dodał: Dawid
kategoria: GTA V · komentarzy: 1 · zamknięty
W piątek została udostępniona finalna wersja jednego z najambitniejszych modów dla GTA V. GTA 5 Redux znacznie poprawia jakość oprawy wizualnej gry, ale nie tylko.


Modyfikacja wprowadza mnóstwo zmian zarówno w kwestii tego co widzimy na ekranie jak i pod maską. Żeby wymienić tylko kilka:

 • Warunki pogodowe stworzone na nowo, całkowicie od podstaw.
 • Integracja najlepszych efektów oferowanych przez ENB oraz ReShade.
 • Skorygowane kolory i filtry graficzne.
 • Nowe tekstury na prawie wszystkich drogach.
 • Nowe tekstury zabrudzeń na pojazdach.
 • Poprawione efekty cząsteczkowe i tekstury roślinności w rozdzielczości 4K.
 • Ulepszone zawieszenie i nowy handling dla każdego pojazdu w grze.
 • Bardziej realistyczne zniszczenia pojazdów.
 • Zupełnie przebudowany system poszukiwań (wanted level).
 • Poprawiony zasięg broni i nowy efekt odrzutu.
 • Ulepszona inteligencja i zachowanie przechodniów.
 • Realistyczna fizyka postaci wykonana na wzór GTA IV.

Wszystkich poprawek i ulepszeń względem oryginalnej gry jest oczywiście znacznie więcej. Z pełną ich listą można zapoznać się tutaj. Zachęcamy do eksperymentowania. Jak zapewnia Josh Romito, autor moda, wymagania nie są wbrew pozorom nie są wygórowane. Wystarczy, że będziemy w stanie zaakceptować spadek wydajności na poziomie maksymalnie 20 FPS. Macie taki zapas? ;)
Bigfoot kontra Bestia!
napisany: 29.06.2016 · 11:06 · dodał: Dawid
kategoria: GTA V · komentarzy: 0 · zamknięty
Oto pojedynek, na który wszyscy czekali. Programiści Rockstar zaszyli w kodzie Grand Theft Auto V warunki, których spełnienie uruchamia pojedynek pomiędzy Wielką Stopą i Bestią. Czytajcie dalej, aby dowiedzieć się co trzeba zrobić.

Nad rozpracowaniem sposobu odblokowania pojedynku pracowało w sumie 20 osób i nie byłoby to prawdopodobnie możliwe bez mozolnej analizy kodu gry. Wynika z tego, że być może twórcy chcieli w ten sposób nagrodzić fanów, którzy od lat wytrwale poszukują tego rodzaju smaczków.


Wszystko rozbija się o halucynogenne pejotle rosnące wzdłuż północnego brzegu rzeki Zancudo. Jest ich w sumie 7. Natrafić na nie możemy tylko w określonych dniach tygodnia, we wczesnych godzinach porannych i na dodatek tylko przy specyficznej pogodzie. Pejotle muszą zostać zebrane w odpowiedniej kolejności co jeszcze bardziej utrudnia całe zadanie. Spełnienie wszystkich warunków jest praktycznie niemożliwe, dlatego jeśli nie chcecie czekać, trzeba uciec się do kodów lub trainera.

Po znalezieniu ostatniej rośliny i "przemianie" w Bigfoota, nie należy przerywać trwającej halucynacji. Za pomocą klawisza Ctrl (lub przycisku L3 na padzie) należy wydać ryk, na który odpowie Bestia. Kierujemy się oczywiście w kierunku, z którego dochodzi odpowiedź. Po drodze możemy napotkać kilka ofiar Bestii: martwe zwierzęta i ludzi. W końcu docieramy na cmentarzysko samolotów, na którym oczekuje nas przeciwnik. Pokonanie go nie jest łatwe, więc i tutaj możecie zechcieć uciec się do drobnego oszustwa.

Za zwycięstwo w pojedynku jesteśmy nagradzani nowym aktorem w edytorze wideo, oczywiście postacią Bestii.

Obecnie serwis przegląda 142 gości oraz 0 z 6362 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 142 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Skoda
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2018 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa