Gość

Rejestruj

 

 
GTA V · PC
Muve · 200zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


iGrandTheftAuto
GTAGames.nl
GTANF
GTA.cz
GTA pomaga w walce z przemocą w USA
napisany: 08.07.2018 · 13:03 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 1
Otwartość świata gry w serii Grand Theft Auto od zawsze dawała jej twórcom wiele możliwości. Korzystają z tego również autorzy modyfikacji, a jak się okazuje, również naukowcy.


Joseph Delappe, profesor szkockiego Albertay University, postanowił wykorzystać GTA V do zobrazowania problemu przemocy z użyciem broni w Stanach Zjednoczonych. Każdego miesiąca w tym kraju dochodzi do tysięcy incydentów, w których giną setki osób. Nad tymi liczbami przechodzi się jednak do porządku dziennego, zwracając uwagę jedynie na duże strzelaniny.

Aby to zmienić, Delappe uruchomił na Twitchu specjalny stream z GTA V. Jest to oskryptowana wersja gry, w której kamera powoli przesuwa się ulicami Los Santos odsłaniając kolejne ciała ofiar. To wszystko przy odgłosach wystrzałów i muzyce klasycznej w tle. Na dole ekranu widzimy aktualną datę oraz licznik zgonów od początku roku. Jest on resetowany o północy, aktualizowany nowymi danymi z Gun Violence Archive i rośnie przez cały kolejny dzień.

Akcja wystartowała symbolicznie 4 lipca i ma potrwać okrągły rok.
Słowa na "n" i na "f"
napisany: 28.05.2018 · 10:00 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 0 · zamknięty
W miniony weekend w Londynie odbywał się kolejny MCM Comic Con. To szczególne wydarzenie dla wszystkich fanów, będące okazją m.in. do spotkania z aktorami odgrywającymi role w naszych ulubionych filmach, serialach, czy grach. W tym roku w Londynie pojawili się również Shawn Fonteno, Steven Ogg i Ned Luke, a fani nie omieszkali zapytać ich o kilka rzeczy.

GTA V - Franklin i Lamar
Fonteno odgrywający w GTA V rolę Franklina zdradził, że twórcy gry musieli wyciąć z jego sesji nagraniowej ponad 15 tysięcy (!) powtórzeń słowa "nigga". Jak wiemy, słowo to ciągle w scenariuszu się pojawia, bo jednak stanowi nieodłączny element lokalnego "folkloru", ale najwyraźniej w Rockstar uznano, że aktor wcielając się w postać jednak trochę popłynął ;) Jego wypowiedź uzupełnił Steven Ogg (Trevor), który z typowym dla siebie poczuciem humorem przyznał, że często słabiej odgrywał kwestie bez przekleństw, żeby ekipa brała do gry te gęściej usiane "fuckami" :D

Zapytany o największe wyzwania w trakcie nagrywania scen i dialogów, Ogg wspomniał o konieczności grania na sucho, bez rekwizytów. "Musisz się naprawdę wczuć" - dodał. Shawn z kolei przytoczył przykład ze skrzynią, która "udawała" samochód.

Nie zabrakło też pytań, na które panowie chyba nie mogli już tak swobodnie odpowiadać. Zapytany o tajemnicę góry Chiliad, Ned Luke rzucił tylko, że powinniśmy sprawdzić rejon około 78 stóp od molo Del Perro :p Fani dopytywali się również o dodatek fabularny do trybu singleplayer. Potwierdzenia ze strony obsady oczywiście nie udało się uzyskać, ale wszyscy trzej panowie zgodnie zadeklarowali, że chętnie wzięliby udział w takim przedsięwzięciu, gdyby tylko otrzymali takie zaproszenie od Rockstar.
GTA V: Premium Online Edition
napisany: 20.04.2018 · 18:25 · dodał: Marcin
kategoria: GTA V · komentarzy: 8 · zamknięty
Po prawie pięciu latach od premiery Grand Theft Auto V, Rockstar Games zapowiada kontynuację serii nową edycję gry. W skład Grand Theft Auto V: Premium Online Edition wejdzie:

  • pełna wersja gry,
  • wszystkie wydane do tej pory dodatki do GTA Online, w tym: Skok na koniec świata, Dozbrojenie, Przemyt i Motocykliści,
  • oraz Zestaw początkującego kryminalisty, czyli paczka ułatwiająca nowym graczom start w budowaniu sieciowego imperium, dająca im gratisową zawartość o wartości przekraczającej 9 milionów GTA$ oraz dodatkowy milion w gotówce do wydania w świecie gry.

Edycja dostępna jest od dzisiaj na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz pecety w cenie £59.99 (ok. 285 zł). Na ten moment nie mamy informacji, czy Grand Theft Auto V: Premium Online Edition dostępna będzie w Polsce.GTA V: Premium Online Edition
Zyski z GTA V przebijają wszystko
napisany: 10.04.2018 · 12:57 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 3 · zamknięty
Wiemy już, że Grand Theft Auto V niezmiennie od niemal pięciu lat sprzedaje się wyśmienicie. Szacuje się, że na sklepowe półki (czy to fizyczne czy wirtualne) powędrowało już ponad 90 milionów egzemplarzy gry. Ma to oczywiście swoje przełożenie na zyski wydawcy.

GTA Online
Serwis MarketWatch donosi, że Take-Two zarobiło na grze już ponad 6 miliardów dolarów. Kwota to astronomiczna, a robi jeszcze większe wrażenie, gdy porównamy ją z innymi hitowymi produktami przemysłu rozrywkowego. Okazuje się bowiem, że ostatnie dzieło Rockstar Games przebiło już dawno pod względem przychodów choćby film Avatar, który jest najbardziej kasowym obrazem wszechczasów. Może James Cameron przerzuci się na produkcję gier? ;)

Oczywiście dobrze wiemy, że istnieją tytuły, które sprzedawały się w większych nakładach niż GTA V. Należy jednak pamiętać, że tutaj mowa jest o zyskach ze sprzedaży, a w tej kategorii przygody Michaela, Franklina i Trevora nie mają sobie równych. Z pewnością niebagatelną rolę odgrywają w tym sukcesie mikropłatności, ale też fakt, że sama gra mogła trafić do tych samych odbiorców wielokrotnie dzięki premierze w okresie przełomu generacji konsol. No i potem jeszcze na pecetach.
10 milionów GTA V na Steamie
napisany: 01.04.2018 · 12:55 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 2 · zamknięty
Z regularnych konferencji dla inwestorów Take-Two Interactive dowiadujemy się, że GTA V ciągle sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Nie znamy jednak nawet przybliżonych danych o popularności gry na poszczególnych platformach.

10 milionów GTA V na Steamie
Trochę światła mogą na to rzucić niezależne statystyki użytkowników, np. takie jak te od SteamSpy. Z informacji udostępnionych przez serwis wynika, że aż 10 milionów kopii GTA V mogło się już rozejść za pośrednictwem samego tylko Steama. Biorąc pod uwagę ostatnie ogólne dane sprzedażowe od Take-Two, mówiące o 90 milionach kopii rozesłanych do sklepów, możemy śmiało stwierdzić, że jeden egzemplarz na dziewięć sprzedanych trafił właśnie do użytkownika platformy Steam.

Co więcej, jak wiemy Steam nie jest jedynym kanałem dystrybucji wersji pecetowej - choć pewnie jednym z najważniejszych. GTA V trafia na nasze komputery również przez inne platformy sprzedaży cyfrowej, choćby sklep Rockstar Warehouse, ale także w formie tradycyjnego wydania pudełkowego. To świadczy o ciągłej popularności blaszaków i z pewnością jest dla Rockstar wyraźnym sygnałem, że jeszcze nie czas by postawić wyłącznie na konsole.

Obecnie serwis przegląda 53 gości oraz 0 z 6373 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 53 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: pablo1995
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2018 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa