Gość

Rejestruj

 

 
GTA V · PC
Muve · 200zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


iGrandTheftAuto
GTANF
GTAGames.nl
GTA.cz
Łooooo, stary!
napisany: 01.01.2017 · 13:24 · dodał: Dawid
kategoria: GTA V · komentarzy: 0 · zamknięty
Witajcie w nowym roku! :) W grudniu na Steamie ogłoszone zostały nominacje do pierwszych w historii tej platformy nagród. Kategorie głosowania były bardzo pomysłowe, a w dwóch z nich można było wesprzeć kandydaturę GTA V.

Steam Awards 2016
 • Łooooo, stary! - Przez niektóre gry będziesz zbierać szczękę z podłogi. Może to wina tego niesamowitego zwrotu akcji. Może to przez tego gościa, co umarł w butach. Tak czy siak - ręka, noga, MÓZG NA ŚCIANIE.
 • Gra w grze - Jajka niespodzianki. Ciastka nadziewane masłem orzechowym. Pączki z galaretką. Wszelkie świetne rzeczy pełne innych świetnych rzeczy. Ta nagroda przeznaczona jest dla minigry ukrytej w innej grze.

Wczoraj poznaliśmy wyniki głosowania. Można było spodziewać się, że produkcja Rockstar poradzi sobie nieźle, a tymczasem poradziła sobie wzorowo. Przygody trójki bohaterów zostały docenione przez społeczność graczy w obu kategoriach. Gratulujemy!
GTA 5 Redux już dostępny
napisany: 19.09.2016 · 15:22 · dodał: Dawid
kategoria: GTA V · komentarzy: 1 · zamknięty
W piątek została udostępniona finalna wersja jednego z najambitniejszych modów dla GTA V. GTA 5 Redux znacznie poprawia jakość oprawy wizualnej gry, ale nie tylko.


Modyfikacja wprowadza mnóstwo zmian zarówno w kwestii tego co widzimy na ekranie jak i pod maską. Żeby wymienić tylko kilka:

 • Warunki pogodowe stworzone na nowo, całkowicie od podstaw.
 • Integracja najlepszych efektów oferowanych przez ENB oraz ReShade.
 • Skorygowane kolory i filtry graficzne.
 • Nowe tekstury na prawie wszystkich drogach.
 • Nowe tekstury zabrudzeń na pojazdach.
 • Poprawione efekty cząsteczkowe i tekstury roślinności w rozdzielczości 4K.
 • Ulepszone zawieszenie i nowy handling dla każdego pojazdu w grze.
 • Bardziej realistyczne zniszczenia pojazdów.
 • Zupełnie przebudowany system poszukiwań (wanted level).
 • Poprawiony zasięg broni i nowy efekt odrzutu.
 • Ulepszona inteligencja i zachowanie przechodniów.
 • Realistyczna fizyka postaci wykonana na wzór GTA IV.

Wszystkich poprawek i ulepszeń względem oryginalnej gry jest oczywiście znacznie więcej. Z pełną ich listą można zapoznać się tutaj. Zachęcamy do eksperymentowania. Jak zapewnia Josh Romito, autor moda, wymagania nie są wbrew pozorom nie są wygórowane. Wystarczy, że będziemy w stanie zaakceptować spadek wydajności na poziomie maksymalnie 20 FPS. Macie taki zapas? ;)
Bigfoot kontra Bestia!
napisany: 29.06.2016 · 11:06 · dodał: Dawid
kategoria: GTA V · komentarzy: 0 · zamknięty
Oto pojedynek, na który wszyscy czekali. Programiści Rockstar zaszyli w kodzie Grand Theft Auto V warunki, których spełnienie uruchamia pojedynek pomiędzy Wielką Stopą i Bestią. Czytajcie dalej, aby dowiedzieć się co trzeba zrobić.

Nad rozpracowaniem sposobu odblokowania pojedynku pracowało w sumie 20 osób i nie byłoby to prawdopodobnie możliwe bez mozolnej analizy kodu gry. Wynika z tego, że być może twórcy chcieli w ten sposób nagrodzić fanów, którzy od lat wytrwale poszukują tego rodzaju smaczków.


Wszystko rozbija się o halucynogenne pejotle rosnące wzdłuż północnego brzegu rzeki Zancudo. Jest ich w sumie 7. Natrafić na nie możemy tylko w określonych dniach tygodnia, we wczesnych godzinach porannych i na dodatek tylko przy specyficznej pogodzie. Pejotle muszą zostać zebrane w odpowiedniej kolejności co jeszcze bardziej utrudnia całe zadanie. Spełnienie wszystkich warunków jest praktycznie niemożliwe, dlatego jeśli nie chcecie czekać, trzeba uciec się do kodów lub trainera.

Po znalezieniu ostatniej rośliny i "przemianie" w Bigfoota, nie należy przerywać trwającej halucynacji. Za pomocą klawisza Ctrl (lub przycisku L3 na padzie) należy wydać ryk, na który odpowie Bestia. Kierujemy się oczywiście w kierunku, z którego dochodzi odpowiedź. Po drodze możemy napotkać kilka ofiar Bestii: martwe zwierzęta i ludzi. W końcu docieramy na cmentarzysko samolotów, na którym oczekuje nas przeciwnik. Pokonanie go nie jest łatwe, więc i tutaj możecie zechcieć uciec się do drobnego oszustwa.

Za zwycięstwo w pojedynku jesteśmy nagradzani nowym aktorem w edytorze wideo, oczywiście postacią Bestii.
Liberty City na silniku GTA V
napisany: 01.06.2016 · 15:00 · dodał: Dawid
kategoria: GTA V · komentarzy: 2 · zamknięty
Jeden z grafików pracujących nad Grand Theft Auto V zamieścił w swoim portfolio ciekawy screen, który już wywołał w sieci niemałą burzę. O co tyle krzyku?

Obrazek przedstawia bowiem fragment Middle Parku znanego z poprzedniej części serii na silniku GTA V. Odkrycie, które pojawiło się najpierw na GTA Forums, część osób zinterpretowała jako wyciek potwierdzający teorię o dodatku mającym przenieść Liberty City do GTA Online.

Liberty City na silniku GTA V
Wypada ostudzić zapał, gdyż zamieszczona w portfolio grafika może być zwykłym pokazem umiejętności pracownika Rockstar. W końcu od tego są portfolia. Z drugiej jednak strony trzeba przyznać, że Adrian Page musiał trochę wysiłku w swoją pracę włożyć, bo miejscówka nie została skopiowana jeden do jednego, a zgrabnie odwzorowana.

Wystarczy zresztą rzucić okiem na porównanie przygotowane przez IGN (screen z GTA IV wykonany przez użytkownika WildBrick142 z GTA Forums). Nie ulega wątpliwości, że mamy do czynienia z Middle Parkiem, i że został on praktycznie zbudowany od podstaw na wzór oryginału. Po co aż tak się starać? Może w całej tej historii jednak jest trochę prawdy?
Konie, kasyna i Las Venturas w GTA V?
napisany: 21.04.2016 · 18:52 · dodał: Dawid
kategoria: GTA V · komentarzy: 3 · zamknięty
Straciliście już wszelką nadzieję na jakikolwiek dodatek fabularny dla GTA V? No to łapcie najnowszą ploteczkę ;)

Grecki serwis Busted zamieścił wczoraj na swoich łamach ciekawą informację. Według anonimowego źródła rzekomo pracującego w Rockstar, studio cały czas dłubie przy singlowym DLC i będzie ono nie byle jakie. Stąd tyle czekania.

Konie, kasyna i Las Venturras w GTA V?
Podobno w ramach dodatku, będącego "epizodem" na wzór tych znanych z GTA IV, wcielimy się w postać zupełnie nowego bohatera. Anthony Miller to drobny opryszek, trudniący się dilerką i wymuszeniami na zlecenie włoskiej rodziny Bonelli. Jeszcze jako nastolatek przeniósł się do Las Venturas, gdzie poznamy go bliżej.

No właśnie, Las Venturas. Tam ma się toczyć akcja dodatku. Poza tym otrzymamy m.in. kilka nowych pojazdów i dostęp do kasyn, w których będziemy mogli tracić mnóstwo GTA$. Co ciekawe, w grze mają też pojawić się konie, ale prawdopodobnie chodzi o ich obecność na torach wyścigowych, a nie możliwość ujeżdżania.

Już się rozmarzyliście? Przypominamy, to tylko plotki z niesprawdzonego źródła. A może nie...? ;)

Obecnie serwis przegląda 75 gości oraz 0 z 6339 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 75 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: infotitani
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2017 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa