Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
Muve · 200zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF
iGrandTheftAuto
GTAGames.nlJesień i zima w GTA Online
napisany: 09.10.2017 · 10:02 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
W sierpniu dowiedzieliśmy się, że Rockstar chce wprowadzić do GTA Online nowy rodzaj wyścigów kaskaderskich - z transformacją. Teraz poznajemy więcej szczegółów.

Zgodnie z przypuszczeniami, wyścigi z transformacją będą nam pozwalały płynnie przenosić się między różnymi typami pojazdów.

W grę wchodzi wszystko od superaut do terenówek, łodzi, samolotów i śmigłowców, a nawet spadochronów!

Ten nowy tryb zadebiutuje jeszcze w październiku! Z kolei do końca roku rozszerzone mają zostać możliwości kreatora wyścigów. Otrzymamy też do dyspozycji nowe rekwizyty. Ulepszenia najpewniej pozwolą nam na budowę własnych tras wykorzystujących możliwość transformacji.

GTA Online: Hunter
To jednak nie wszystko co twórcy serii przygotowali dla nas na najbliższe tygodnie i miesiące. Wkrótce zagramy w dwa nowe tryby adwersarza: Naznaczony, w którym na jednym z graczy ciąży wyrok śmierci, a zadaniem nieszczęśnika jest przerzucenie go na kogoś innego, oraz Pojedynek w chmurach, rzucający nas w wir podniebnej walki na śmierć i życie.

Nie zabraknie też nowych pojazdów. W naszych hangarach wyląduje Hunter, a do garaży wjadą elegancki Coil Cyclone oraz wzorowany na... batmobilu Vigilante. Pojawią się również kolejne pojazdy bojowe, nieruchomości i inne atrakcje.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 55 gości oraz 0 z 6373 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 55 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: pablo1995
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2018 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa