Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Odcinek 4
napisany: 31.05.2005 · dodał: Norek
kategoria: gta story · komentarzy: 9 · wyświetleń: 3493
Nastał nowy dzień. Odsypiałem wczorajszy pokaz sztucznych ogni. Słońce wlewało się przez zaśniedziałe okna. Z ociąganiem podniosłem się z materacu, który służył mi jako łóżko polowe. Wciągnąłem na siebie, sfatygowane czasem i użytkiem jeansy oraz podkoszulkę w takim samym stanie. Ruszyłem sprawdzić pocztę i zlecenia, w okolicach drzwi leżała szara koperta z zapłatą za wczorajszą misję. Przeliczyłem sumkę, wszystko się zgadzało. Obok niej leżał najświeższy numer „San Andreas Time”, z zadowoleniem pomyślałem, że to jakiś prezent, listonosz nigdy nie zachodził w taki ciemny zaułek jak moje garażomieszkanie. Zabrałem się za lekturę, otworzyłem pierwszą stronę, przejrzałem nagłówki, jeden z nich zaznaczony był długopisem. Przejrzałem artykuł, dotyczył śmierci znanego biznesmena na lokalnym rynku. Dalej zaznaczony był fragment mówiący o tym, że majątek dziedziczą jego dwaj synowie (podane imiona) jedno z nich było skreślone. Nie trudno było się domyśleć o co chodzi.

Zadzwoniłem pod numer napisany pod reportażem, po trzech sygnałach odezwał się miękki, męski głos, gdy powiedziałem mu o artykule w trzech słowach wyjaśnił, że chodzi o nieszczęśliwy wypadek, normalka, tylko, co z kasą za zlecenie – zapytałem. Odpowiedział mi dźwięk odkładanej słuchawki.

Sprawa była grząska, ale raz się żyje, a przecież kasa potrzebna. Ktoś zapukał do drzwi, intuicyjnie wyjąłem gnata zza paska spodni, cisza. Podchodzę odchylam drzwi, pusto tylko na ziemi leży kilka kartek. Po chwili spędzonej na czytaniu okazały się kserem z kalendarza przyszłej ofiary, potrzebowałem gotówki, więc wybrałem najbliższy termin, zabrałem z sobą małe kombinerki. Droga do willi upłynęła mi na rozmyślaniu, co zrobię z pieniędzmi, które dostanę za ten „wypadek”. Dom okazał się rozległym dworkiem na obrzeżach miasta. Pięknie urządzony ogród wskazywał na obrzydliwie bogatego właściciela, na podjeździe srebrzyło się najnowsze Sabre TURBO oczywiście po renowacji.

Wspiąłem się przez płot, poszło bez problemu, a portier okazał się ślepy i głuchy na moje wyczyny. Dla zabawy zacząłem okrążać jego budkę, a on wciąż pozostawał obojętny. Zabrałem się do pracy. Z tego, co wiem to Sabre posiadał prymitywny system hamulcowy, szybko znalazłem odpowiednią rurkę i naciąłem ją. Płyn hamulcowy zaczął wolno sączyć się z przewodu. Szkoda takiej fajnej bryki.

W wieczornym wydaniu „San Andreas Time” pojawił się krótki reportaż na temat zagadkowej śmierci jednego ze spadkobierców fortuny, policja twierdzi, że był to zwykły wypadek samochodowy i z braku dowodów (z samochodu zostały tylko dymiące zgliszcza) sprawa utknęła w miejscu. Wyszedłem na ulicę w celu zatelefonowania do zleceniodawcy. Odebrał ten sam głos, co przedtem. Zapytałem o pieniądze, znów zaległa cisza przerywana tylko sygnałem, oj coś myślę, że w jutrzejszym wydaniu gazety pojawi się informacja o jeszcze jednym wypadku…

CDN
  Powiadom znajomego Wydrukuj tekst

wylie
napisany 13.09.2007 o godzinie 20:15
zobacz profil autora
nice
Kisielek
napisany 06.06.2007 o godzinie 21:06
zobacz profil autora
swietne :P.. facet ma wesole zycie :P
wylie
napisany 04.06.2007 o godzinie 20:23
zobacz profil autora
er ist "zupa" czyli cool
Lubie_GTA
napisany 24.04.2007 o godzinie 18:14
zobacz profil autora
fajne
maros
napisany 18.03.2007 o godzinie 14:23
zobacz profil autora
suppaxD
Maher
napisany 25.12.2006 o godzinie 20:46
zobacz profil autora
niezłe ostatnie zdanie... :)
tommypl
napisany 01.10.2006 o godzinie 07:49
zobacz profil autora
czy lepsze to ja nie wiem O_o ale fajne
lejeklejek
napisany 09.07.2006 o godzinie 00:03
zobacz profil autora
Lepsze w 100% od książki.
sicko
napisany 05.06.2006 o godzinie 20:04
zobacz profil autora
jestem maniakiem tego


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 56 gości oraz 0 z 6426 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 56 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: NONAME
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa