Gość

Rejestruj

Moda na moda #79
napisany: 10.07.2024 · 00:13 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Czy wiedzieliście, że słowa lipiec i kosmetyka łączy zaledwie jedna wspólna litera? Ja też. Dobra, lecimy z tym przeglądem...

HD Vanilla Weapons - Pastreaver

HD Vanilla Weapons v1.9Jeśli nie widać różnicy, po co przepłacać? Znamy ten slogan. A co jeśli różnicę widać, a płacić nie trzeba w ogóle? Tym lepiej. Modyfikacja HD Vanilla Weapons podbija rozdzielczość tekstur oryginalnych giwer z GTA IV i... tyle.

Jeśli nie lubicie fajerwerków, ale jednocześnie czujecie, że przygody Niko nieco już trącą myszką, to może być coś dla was.

Chevrolet Corvette Convertible 2020 v1.0aChevrolet Corvette Convertible 2020 - liamtran

Character Radars v1.0Mamy też coś dla tych, którzy jednak lubią fajerwerki. Ale nadal z umiarem. Jeden Niko, Johnny, czy Luis na ekranie to dla was za mało? Nie, spokojnie, Character Radars nie oferuje możliwości klonowania protagonistów Grand Theft Auto IV. Zamiast tego doklei wam ich popiersia w narożniku ekranu, tuż przy minimapie. W razie gdybyście zapomnieli czy gracie w podstawkę czy w któryś z dodatków ;)

Inaczej dla każdego z bohaterów wyglądają również paski zdrowia i armoru.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 65 gości oraz 0 z 6664 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 65 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: putinek
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies