Gość

Rejestruj

Moda na moda #78
napisany: 10.06.2024 · 01:33 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Pora na kolejny przegląd najciekawszych modów, na które udało się nam natknąć na całych dwóch stronach, które w tym celu śledzimy ;)

THE YONKEE ALLEY YMAP - Pluma_1980

THE YONKEE ALLEY YMAP v1.0Poziom szczegółowości świata gry to zdecydowanie jeden z ważniejszych elementów budujących jego wiarygodność. Twórcy gier stale próbują przesuwać granice tego ile detali można upchnąć na ekranie, czasem uciekając się do sztuczek, ale ograniczenia sprzętowe i konieczność kompromisu często są nieubłagane.

Takiego problemu nie mają z kolei twórcy modyfikacji, którzy nie muszą oglądać się na to czy ich praca nie zarżnie przypadkiem komputerów zbyt dużej liczbie graczy. I bez zahamowania ze swojego przywileju korzystają. Na ten przykład Pluma_1980 opublikował niedawno swoją najnowszą modyfikację oryginalnej mapy GTA V, która podmienia jedną z uliczek inspirowanych dzielnicą Skid Row w prawdziwym LA.

Na tej stosunkowo niewielkiej mapce znajdziemy mnóstwo rekwizytów, z którymi można efektownie wchodzić w interakcję np. podczas strzelanin. Przyznajcie, zawsze marzyliście o wysadzeniu w powietrze kupy śmieci. Łatwo stąd również nawiać dzięki kilku strategicznie rozmieszczonym wyjściom na dachy otaczających budynków.

2S19 MSTA-S Artillery v1.02S19 MSTA-S Artillery - SkylineGTRFreak & The Bri'ish

No Wanted Flashing On Radar v1.0Flashing Lights dobrze się słucha w radiu podczas ucieczki przed policją w GTA IV, ale nie każdemu musi odpowiadać mrugająca wtedy mini-mapa. Jeśli i wy należycie do tej grupy, mamy dla was lekarstwo.

No Wanted Flashing On Radar to prosta modyfikacja, która podmienia mrugające na niebiesko i czerwono znaczniki funkcjonariuszy policji na statyczne jasno szare. Zmiana nie obejmuje znaczników radiowozów i zwykłych przechodniów. Co za ulga.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 303 gości oraz 1 z 6660 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · Mumol
Razem: 304 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Tyka1125
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies