Gość

Rejestruj

Psst! Przegląd scenowej twórczości #77
napisany: 20.05.2024 · 22:46 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Ktoś tu chyba jest zazdrosny. GTA VI trailer takeover!


ElusivevillainEsmeeElisabethxxGOODI-_-NCUBE

Pod koniec kwietnia świętowaliśmy 16. (!) rocznicę premiery Grand Theft Auto IV. Tak, też poczułem się staro. Na tę szczególną okazję Badger Goodger przygotował kompilację ciekawostek na temat gry. Być może nie wszystkie znacie. Z filmu dowiecie się m.in. jak Euphoria trafiła do silnika GTA IV, dlaczego akcja gry toczy się w Liberty City, jak początkowo miała wyglądać mapa, a także czy Vladimir Mashkov żałuje, że odrzucił rolę Niko.


rightfulvalue535IAteABurrito214Pedrovsk9805

Wraz z aktualizacją The Chop Shop w GTA Online pojawiły się nowe tryby wyrównania w wyścigach. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak działają oraz dlaczego... nie działają dobrze, obejrzyjcie film Broughy'ego.


Jeżeli zaś nie odstręczają was dłuższe formy, a po nocach zachodzicie w głowę czy istnieje w uniwersum Grand Theft Auto zimniejszy madafaka niż Dimitri Rascalov, to polecam kolejną analizę Professionala. Przekonuje nas on, że Claude to dopiero jest cicha woda.

Pamiętajcie, że zawsze czekamy na wasze prace i znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz jest do waszej dyspozycji.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 293 gości oraz 1 z 6660 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · Mumol
Razem: 294 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Tyka1125
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies