Gość

Rejestruj

Piguła #63
napisany: 11.05.2024 · 23:35 · dodał: sdr
kategoria: Ogólne · komentarzy: 0
Czy Rockstar przygotowuje się do udostępnienia nowych informacji na temat Grand Theft Auto VI? Łapcie kilka plotek i mniej ekscytujących informacji, które krążyły ostatnio w sieci.

Screeny widmoNa oficjalnej stronie Rockstar, w dziale poświęconym GTA VI, na chwilę pojawiło się miejsce na m.in. zrzuty ekranu, okładkę i datę premiery. Po około godzinie strona została wyłączona.

To pewnie zwykły błąd ludzki, ale kto wie... W przyszłym tygodniu kolejna konferencja dla inwestorów Take-Two.

GTA+ L.A. NoireWydane w 2011 roku L.A. Noire zasiliło bibliotekę gier dostępnych bez dodatkowych opłat dla subskrybentów usługi GTA+.

Wcielcie się w detektywa policji Los Angeles Cole'a Phelpsa, który musi poradzić sobie w mieście uginającym się pod ciężarem własnego sukcesu, gdzie korupcja jest wszędzie, handel narkotykami kwitnie, a wskaźnik morderstw bije rekordy wszech czasów.

Polecamy. Oczywiście grę.

PipistrelloJak widzicie, nie poświęcamy na łamach GTG zbyt wiele miejsca GTA+. Czasem przegapimy przez to jakiś szczegół, taki na przykład jak nowy supersamochód, który trafi do GTA Online w ramach letniej aktualizacji. Nadrabiamy więc - oto Överflöd Pipistrello. Ładny?

GTA Online - Överflöd Pipistrello
Oczywiście subskrybenci GTA+ otrzymają go bez dodatkowych opłat.

Trust me broLegacyKillaHD twierdzi, że wie kto udzieli głosu (i może aparycji) głównym bohaterom GTA VI. Mają to być Manni L. Perez oraz Dylan Rourke.

Manni L. Perez / Dylan Rourke - LegacyKillaHD
Podobni? Ponoć info ze sprawdzonego źródła ;>

Gość z przyszłościLucas7yoshi znalazł w plikach GTA V nieużywaną teksturę mogącą pochodzić z kolejnej części serii. Przemawia za tym jej nietypowy czerwono-zielono-niebieski odcień. Takie tekstury silnik gry wykorzystuje do generowania połysku na powierzchniach obiektów w... Red Dead Redemption II.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 102 gości oraz 0 z 6660 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 102 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Tyka1125
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies