Gość

Rejestruj

Moda na moda #77
napisany: 10.05.2024 · 19:12 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Dzisiejszy odcinek naszego comiesięcznego przeglądu sponsorowany jest przez cyferkę siedem. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Offline Coop - AlexDevilish

Offline Coop v0.3Graliście w San Andreas na PS2? W tej wersji gry dostępny był unikalny tryb dla dwóch graczy, w którym mogliśmy siać zamęt na ulicach razem z kompanem obsługującym drugi kontroler.

Dzięki modyfikacji Offline Coop możemy tak teraz grać również w GTA V. Nie jest to co prawda najwygodniejszy sposób, bo obaj gracze muszą współdzielić kamerę, ale tak właśnie było w pierwowzorze. Mimo wszystko zabawa może być naprawdę przednia. Drugiego gracza, reprezentowanego przez postać Michaela, możemy przywołać w dowolnym momencie jednym przyciskiem i wspólnie przechodzić kolejne misje.

Jak zauważa autor projektu, nie koliduje on z niemal żadnym innym modem, więc bez problemu powinniśmy móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw pecetowej wersji Grand Theft Auto V.

Ford GT 2005Ford GT 2005 - CipherOG

Vom Feuer Service Pistol v1.0Producenci broni ciągle wymyślają różne szmery-bajery żeby zainteresować potencjalnych nabywców swoim sprzętem. Tymczasem w praktyce często sprawdzają się najprostsze rozwiązania. Takie jak Glock, jeden z najpopularniejszych pistoletów używanych przez służby na całym świecie.

Vom Feuer Service Pistol to pakiet trzech modeli opartych na Glocku 17, 18 i 38. Pistolety zostały przeportowane z Maksa Payne'a 3, ale autor modyfikacji wzbogacił je o wiele ulepszeń typowych dla GTA V. Broń dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych i działa z szeregiem dodatków takich jak powiększone magazynki, tłumik, latarka oraz specjalistyczne celowniki.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 115 gości oraz 0 z 6660 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 115 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Tyka1125
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies