Gość

Rejestruj

Piguła #60
napisany: 28.03.2024 · 15:18 · dodał: sdr
kategoria: Ogólne · komentarzy: 3
Dwie hitowe serie od Rockstar Games łączy teraz jeszcze więcej. Jeśli nigdy nie graliście w Red Dead Redemption, teraz możecie nadrobić zaległości za darmo. No prawie.

GTA plus RDRPierwsza odsłona kultowej westernowej sagi od Rockstar wzbogaciła właśnie ofertę subskrypcji GTA+. Jeśli macie Xboksa Series X|S albo PS5 i opłacacie abonament, teraz możecie pobrać i ogrywać tytuł bez dodatkowych kosztów. W pakiecie otrzymacie również genialne rozszerzenie Undead Nightmare.

A jeśli gry się wam spodobają i zechcecie zachować je w swojej bibliotece na zawsze (warto!), to możecie skorzystać z rabatu 20% na zakup.

Red Dead Redemption w ramach subskrypcji GTA+

Call meRockstar zaprasza na rozmowę. Jak donoszą gracze, studio rozesłało do niektórych osób zaproszenia na konsultacje w sprawie GTA Online. Miałyby one przybrać formę indywidualnej, około jednogodzinnej rozmowy, w trakcie której bylibyśmy pytani o nasze doświadczenia z grą.

Za wyrażenie chęci udziału w badaniu zainteresowani otrzymują 250 tys. GTA$, a za sam udział 2 miliony GTA$. Czy chcielibyście pogadać o gietea?

GTA Online - Player Discussions

Wielkie niebaPrzed nami Wielkanoc, czas cudów. W jednym z ostatnich wywiadów, największy wróg serii GTA i innych szatańskich wynalazków Rockstar Games, legendarny Jack Thompson przyznał, że... gry mogą być dobre.

Gry wideo to prawdopodobnie najwspanialsze narzędzie nauczania, jakie kiedykolwiek wynaleziono. Interaktywny charakter gier wideo sprawia, że są one tak niezwykle potężne.

Słowa padły podczas rozmowy dla podcastu My Perfect Console with Simon Parkin, gdzie Thompson został zapytany o to czy kiedykolwiek próbował dostrzec pozytywną stronę gier. Oczywiście to nie oznacza jeszcze, że Jack zaczął akceptować GTA, ale kto wie - może kiedyś? ;)

Roger
napisany 30.03.2024 o godzinie 23:26
zobacz profil autora
Cuchnie tam męskim stolcem od dawien dawna
chaos
napisany 30.03.2024 o godzinie 10:36
zobacz profil autora
Na gtareview zapewne 😛
Roger
napisany 29.03.2024 o godzinie 18:11
zobacz profil autora
Oczywiście, że gry są dobre. Dzięki grom nauczyłem się języka angielskiego i hiszpańskiego w stopniu płynnym. Gdyby nie gry komputerowe, to nie wiem, gdzie bym teraz był.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 78 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 78 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: sch3bek
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies