Gość

Rejestruj

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Moda na moda #75
napisany: 10.03.2024 · 22:33 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Zapraszamy na nowy przegląd Sceny modderskiej. W odcinku marcowym pokierujemy ruchem na ulicach Liberty City, wygramy wyścig za kierownicą (jeszcze starszego) sportowego klasyka i zjemy obiad w kultowym miejscu. Byle nie ostatni ;)


Fidelity Popcycle v1.0Ponownie przegląd rozpoczynamy od modyfikacji przeznaczonej dla GTA IV. Jeśli kiedykolwiek czuliście, że z natężeniem ruchu w Liberty City jest coś nie tak i nie mogliście znaleźć odpowiedniego balansu za pomocą suwaka w ustawieniach gry, być może ulgę przyniesie wam Fidelity Popcycle.

Celem tego moda jest takie wyważenie natężenia ruchu pojazdów, ale również przechodniów, aby pchnąć immersję w grze jeszcze bardziej naprzód. Chunk, autor projektu, starał się zróżnicować ten parametr w zależności od dnia tygodnia, pory dnia i dzielnicy, w której akurat przebywamy. Jeszcze bardziej powinniśmy więc wyczuwać różnice pomiędzy poszczególnymi obszarami mapy.

Ogólny poziom ruchu kołowego został obniżony, aby boczne ulice się zbyt łatwo nie zapychały w godzinach szczytu. Rzadziej będziemy też napotykać patrole policji, ale nie będzie to miało wpływu na czujność stróżów prawa.

Fiat MefistofeleFiat Mefistofele - GreenAid

Marco's Bistro's interior accessCzy wiedzieliście, że słynna restauracja Marco's Bistro z Liberty City pojawia się w jakiejś formie w każdym GTA ery 3D poza Vice City Stories? A jednak jakimś cudem jej wnętrza możemy eksplorować tylko w jednej grze i nie jest to akurat Grand Theft Auto III... Pora zmienić ten stan rzeczy.

Do ulubionego miejsca spotkań rodziny Forelli dostaniemy się bez problemu po instalacji moda Marco's Bistro's interior access. Jego autor zadbał o to by frontowe drzwi przybytku stanęły przed nami otworem, ale czynne jest również wyjście na zapleczu. W środku kręcą się goście restauracji, a z głośników płynie znajoma muzyka. W bonusie dostajemy dodatkową toaletę i kilka zmian kosmetycznych mających odzwierciedlić upływ czasu od wydarzeń z 1992 roku.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 87 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 87 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: sch3bek
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies