Gość

Rejestruj

Piguła #59
napisany: 29.02.2024 · 22:10 · dodał: sdr
kategoria: GTA VI · komentarzy: 0
Jak poinformował Jason Schreier, wszyscy pracownicy Rockstar mają od kwietnia powrócić do pracy w biurze w pełnym wymiarze.

Rockstar Games

Chrup chrupOd wybuchu pandemii wiele osób regularnie pracowało z domu i załoga Rockstar Games nie jest tutaj wyjątkiem. Teraz jednak kierownictwo studia chciałoby widzieć wszystkich na miejscu.

Taką informację przekazała w rozesłanym e-mailu szefowa pionu wydawniczego Jenn Kolbe. Zmiana jest ponoć podyktowana względami bezpieczeństwa i chęcią zapewnienia odpowiedniej produktywności w obliczu zbliżającej się premiery Grand Theft Auto VI.

Play like a proZ kolei na łamach CNBC opublikowany został niedawno artykuł, w którym autor przytacza opinie branżowych analityków sugerujących, że Sony może przymierzać się do debiutu PlayStation 5 Pro jeszcze w tym roku. I pewnie nie zdziwi nikogo, że może to mieć związek z planowaną na 2025 premierą pewnego dużego tytułu ;)

Sony będzie chciało mieć przygotowany solidny kawałek sprzętu na premierę GTA VI. To będzie strzał po rękach dla całej branży gier.

-- Serkan Toto, Kantan Games

Jeśli to prawda, możliwe że devkit nowej konsoli jest już w rękach Rockstar. Jak myślicie, co studio mogłoby zrobić z dodatkową mocą?Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 79 gości oraz 1 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · sdr
Razem: 80 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: sch3bek
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies