Gość

Rejestruj

Nowy cennik
napisany: 27.02.2024 · 23:54 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
Nieczęsto piszemy o GTA Online w kontekście innym niż regularne aktualizacje, ale dzisiaj jest szczególna okazja. W Los Santos Customs zaczęły bowiem obowiązywać nowe ceny skupu.

GTA V - Los Santos Customs
O planowanych zmianach informował już w grudniu Tez2. Zostały one zaszyte w kodzie gry przy okazji aktualizacji The Chop Shop, ale pozostawały nieaktywne. Aż do teraz. Dzisiaj pstryczek został przełączony.

Z grubsza chodzi o to, że chcąc sprzedać więcej niż jeden pojazd osobisty, cena każdego kolejnego będzie obniżana. Efekt będzie działał przez 18 godzin od momentu pierwszej sprzedaży. Czemu ma to służyć? Ano walce z nieuczciwymi graczami, którzy wykorzystują glicze pozwalające na klonowanie pojazdów i później duplikaty upłynniają. Podręcznikowy przykład leczenia objawów choroby zamiast jej przyczyny.

Jak w takim razie będzie to teraz działało? Kiedy zdecydujemy się sprzedać swój pojazd osobisty, otrzymamy za niego normalną cenę odkupu, zupełnie jak do tej pory. W tym momencie uruchomiony zostanie zegar odmierzający 18 godzin. Jeśli zgłosimy się w tym czasie z następnym pojazdem osobistym na sprzedaż, gra zaproponuje nam za niego już tylko 50% ceny odkupu. Za trzeci pojazd otrzymamy 20%, a za każdy kolejny jedynie marne 5%.

Uważajcie więc jeśli planujecie wiosenne porządki w swoich garażach, bo możecie się nieźle naciąć.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 66 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 66 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: sch3bek
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies