Gość

Rejestruj

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Moda na moda #74
napisany: 10.02.2024 · 23:01 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Gotowi na lutowy przegląd modyfikacji? Dzisiaj będziemy driftować śmieciarką, pobujamy się sportowym klasykiem i połatamy dziury. Ale nie w drodze, tak dobrze to nie będzie ;)


DriftIV v1.0Rzadko piszemy o modyfikacjach przeznaczonych dla starszych części serii, zdecydowanie za rzadko. Trudno przecież o prostszy sposób na tchnięcie w leciwe gry nowego życia. Jednym z takich projektów z pewnością jest DriftIV, dzięki któremu będziecie driftować w Grand Theft Auto IV całkiem jak w wydanych niedawno Wyścigach driftowych dla GTA Online. A może nawet lepiej, bo tutaj do dyspozycji macie wszystkie pojazdy kołowe. Dosłownie.

Dzięki modyfikacji podriftujecie nie tylko samochodami osobowymi, ale również motocyklami, pojazdami ciężarowymi, a nawet usługowymi. Autor zadbał o to żeby każda maszyna prowadziła się nieco inaczej. Zawieszenie jest trochę sztywniejsze niż w niezmodowanej czwórce, ale nie aż tak jak w kolejnej części serii.

Mod działa również z EFLC. Zalecane użycie kontrolera.

Chevrolet Corvette C6 ZR1 '09Chevrolet Corvette C6 ZR1 '09 - Wanted188

GameplayFixesV v1.1Nie ma ideałów i nawet gry z serii Grand Theft Auto nie ustrzegły się błędów. Trudno jednak uniknąć ich w produkcji o takiej skali jaką przedstawia choćby GTA V. Na szczęście mamy możliwości techniczne pozwalające na poprawki już po premierze. Dlatego niedoróbki (przynajmniej te największe) łatają twórcy i... sami fani.

Jednym z takich fanowskich pakietów poprawek jest wydany w styczniu GameplayFixesV. Jego autor zebrał w jednej modyfikacji kilkadziesiąt usprawnień wpływających zarówno na rozgrywkę, postać gracza, pojazdy, jak i przechodniów. Każdą zmianę można kontrolować niezależnie w pliku konfiguracyjnym, aby wykluczyć te, które nam nie odpowiadają.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 40 gości oraz 0 z 6651 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 40 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: kak
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies