Gość

Rejestruj

Piguła #58
napisany: 01.02.2024 · 16:25 · dodał: sdr
kategoria: Ogólne · komentarzy: 0
Jeśli macie konto w Social Clubie na platformie Rockstar Games, to najpewniej w ostatnich dniach na waszą skrzynkę mailową trafiła wiadomość o planowanej aktualizacji Warunków świadczenia usług.

Rockstar Games - Aktualizujemy Warunki świadczenia usług

Porządki w papierachW ramach tych zmian będziemy konsolidować dotychczasowe Warunki korzystania z usługi oraz Licencję Użytkownika Końcowego w jeden nowy dokument o nazwie "Warunki świadczenia usług", który od tej pory będzie regulować wykorzystanie produktów i usług Rockstar.

Aktualizacja już nastąpiła i nowe regulacje pojawiły się na oficjalnej stronie Rockstar. Z pozoru cała akcja wygląda na zwyczajne porządkowanie regulaminów, które na ogół przeciętnego zjadacza chleba mało interesują. Jeśli jednak należycie do grupy świadomych czytelników wszelkiego rodzaju dokumentów (brawo!) i podejrzewaliście, że w nowych Warunkach pojawią się warte uwagi zapisy, to macie rację.

Jak zauważył Tez2 na GTA Forums, na długiej liście punktów pojawił się taki oznaczony numerem 8.2 i zatytułowany... Gracze generowani automatycznie.

W ramach Usług możemy oferować możliwość gry ze znajomymi lub innymi dopasowanymi przeciwnikami. Aby mieć pewność, że użytkownik gra z przeciwnikami na odpowiednim poziomie umiejętności, niektórzy z dopasowanych przeciwników mogą być automatycznie generowanymi, sterowanymi komputerowo graczami, którzy wyglądają i grają jak prawdziwi ludzie.

Przyznacie, że brzmi dość intrygująco i raczej nie przywodzi na myśl niczego co moglibyśmy znać z dotychczasowej twórczości Rockstar. Tez sugeruje, że zapis może zwiastować nowe mechanizmy, które zostaną udostępnione w GTA Online po premierze GTA VI. Jego entuzjazm studzi jednak Spider-Vice, który zauważa, że cały dokument jest w zasadzie kalką odpowiednika, z którego korzysta... Take-Two.

Czyli bez sensacji? Być może, chociaż data aktualizacji Warunków T2 jest taka sama jak w przypadku Rockstar, więc trudno powiedzieć kto od kogo "odpisywał" ;) Kojarzycie jakąś grę wydaną przez Take-Two, która korzystałaby z opisanej wyżej technologii?

Szlaban na granieW październiku dowiedzieliśmy się o planach Rockstar dotyczących porzucenia wsparcia dla systemów Windows 7 i 8.x. Zmiana polityki miała nastąpić 30 stycznia i nastąpiła, ale chyba nie tak miało to wyglądać.

Informując o zamiarach studia pisałem, że "to oczywiście nie oznacza, że coś przestanie działać z dnia na dzień", ale teraz okazuje się, że nie miałem racji. Jeśli faktycznie ciągle ogrywaliście produkcje Rockstar na starszych Windowsach, teraz nie będziecie w stanie ich uruchomić. Jak donosi Ben, wydane w tym tygodniu aktualizacje poszczególnych tytułów, jak i Launchera Rockstar, po prostu zablokowały możliwość uruchamiania posiadanych gier.

Oj, słabo to wygląda.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 55 gości oraz 0 z 6664 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 55 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: putinek
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies