Gość

Rejestruj

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Psst! Przegląd scenowej twórczości #73
napisany: 24.01.2024 · 00:08 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Internet pełen jest przeróbek pierwszego zwiastuna GTA VI. Pewnie nigdzie nie zobaczycie ich wszystkich, ale wiele zebrał w jednym miejscu Polygon.


Ceny nieruchomości w GTA Online przyprawiają was o zawrót głowy? W takim razie chyba nie wiecie ile te kwadraty kosztują naprawdę. To znaczy ich rzeczywiste odpowiedniki. A Power Up Gaming wie i wam powie.


W marcu, podczas festiwalu SXSW, swoją premierę będzie miał film Grand Theft Hamlet. To pełnometrażowa produkcja opowiadająca historię dwóch aktorów, którzy podczas pandemii postanawiają wystawić na deskach Vinewood Bowl sztukę Szekspira. W sesji publicznej, auć.

Rick-luizpanther89XDRagal31

Scenki przerywnikowe w GTA to klasa sama w sobie. Gdyby je tak skleić w jeden film, pewnie wyszłaby oscarowa produkcja. Tylko nie majstrujcie przy kamerze, bo z nagrody nici ;)


No to jak to w końcu jest, GTA i RDR dzielą wspólne uniwersum czy nie? Argumentów za i przeciw jest wiele, a swoje spojrzenie na temat postanowił ostatnio przedstawić Strange Man.

Boranium Artlalee_artHat-Loving Gamer

Jimmy Pegorino to gruba ryba przestępczego półświatka Alderney, ale tak naprawdę chyba tylko on sam tak o sobie myśli. Dlaczego inne rodziny go nie szanują? Odpowiedzi na to pytanie szuka TheProfessional. Dłuuugi materiał.

Pamiętajcie, że zawsze czekamy na wasze prace i znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz jest do waszej dyspozycji.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 56 gości oraz 0 z 6651 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 56 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: kak
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies