Gość

Rejestruj

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Moda na moda #73
napisany: 16.01.2024 · 23:44 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Zapraszamy na pierwszy przegląd modyfikacji w nowym roku. Dzisiaj będziemy wpatrywać się w kałuże i przejrzymy na oczy, wejdziemy na pokład prywatnego odrzutowca oraz zjemy gorącego psa na mieście ;)

Vegetation reflection - Larcius

Vegetation reflection v1.0Zauważyliście, że w Grand Theft Auto V w odbiciach praktycznie nie widać roślinności? Wiele osób najpewniej nigdy nie zwróciło uwagi na ten szczegół i żyło w błogiej nieświadomości, a graficy w Rockstar cieszyli się z dobrze wykonanej optymalizacji. Teraz jednak... no tego po prostu nie da się odzobaczyć, więc mamy problem.

To znaczy mielibyśmy, gdyby nie Larcius i jego modyfikacja Vegetation reflection. Po zainstalowaniu moda, który dodaje do gry uproszczone modele roślinności, znowu możemy spojrzeć na odbicia pojawiające się choćby na drodze podczas deszczu.

Zaraz, zaraz... a gdzie odbicia samochodów? :|

Gulfstream G650 v1.1Gulfstream G650 - SkylineGTRFreak

StreetVendorsV v1.1Pamiętacie uliczne stoiska z przekąskami w GTA IV? Obok automatów i wizyty w lokalu gastronomicznym był to jeden ze sposobów na szybkie podreperowanie stanu zdrowia protagonisty. W kolejnej części serii sprzedawców hotdogów zabrakło, podobnie zresztą jak i restauracji.

Co prawda na same stoiska w Los Santos możemy się natknąć, ale nikt ich nie obsługuje. Ten stan rzeczy można zmienić instalując modyfikację StreetVendorsV, która przywraca pełną funkcjonalność punktów. Są sprzedawcy, są hotdogi, wraca zdrowie. Smacznego!

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 107 gości oraz 0 z 6651 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 107 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: kak
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies