Gość

Rejestruj

Psst! Przegląd scenowej twórczości #71
napisany: 20.11.2023 · 01:04 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Na ile karoseria samochodu w Grand Theft Auto V chroni nas przed pociskami? Jak naprawdę działa koło fortuny w kasynie? Tego dowiecie się z dzisiejszego przeglądu. A na dokładkę porcja ładnych screenów.

PromissiekEsmeeElisabethxxBillyblahblah


Zachęcamy również do udziału w dyskusji na naszym forum. W tradycyjnym temacie przed pierwszym zwiastunem nowego GTA dzielimy się pomysłami na zmiany, które chcielibyśmy zobaczyć w grze oraz elementy, które zdecydowanie nie powinny wracać. Czekamy na wasze propozycje albo opinie o tych zgłoszonych przez innych użytkowników!

--NimaHN--Rustic_Von_Black__Beth__

A już od dzisiaj, wyjątkowo wcześniej niż zwykle, możecie oddawać głosy w naszej nowej sondzie. Jako, że do publikacji pierwszego wideo prezentującego "następne GTA" nie pozostało wiele czasu, a my nadal nie znamy nawet tytułu gry, postanowiliśmy poruszyć ten wątek. Jak myślicie, czy Rockstar postawi na kontynuację tradycyjnej numeracji w serii, czy może zaskoczy nas podchodząc do tej kwestii inaczej? Zachęcamy do głosowania.


Pamiętajcie, że zawsze czekamy na wasze prace i znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz jest do waszej dyspozycji.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 49 gości oraz 0 z 6664 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 49 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: putinek
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies