Gość

Rejestruj

Moda na moda #71
napisany: 10.11.2023 · 23:16 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Zapraszamy do kolejnego odcinka naszego cyklu, w którym polecamy ciekawe modyfikacje dla GTA. W listopadzie wejdziemy w skórę prostytutki, sprawdzimy co wisi w powietrzu i... cofniemy się do PRL-u lat 80.


MegaPolandPackMegaPolandPack to - jak sama nazwa wskazuje - paczka assetów, które podmieniają oryginalną zawartość gry. W tym konkretnym przypadku mamy do czynienia z zestawem modyfikacji dla GTA: Vice City nawiązujących tematycznie do naszego pięknego kraju - tyle, że z czasów Polski Ludowej.

Nie jest to co prawda projekt z kategorii total conversion, ale znajdziemy tutaj mnóstwo pojazdów oraz tekstur z epoki. Nie zabrakło też oczywiście stacji radiowych grających polskie hity lat 80. Jest klimacik.

SanAndreas.txt v1.1Pamiętacie jeszcze jak wyglądał multiplayer zanim gry rozwinęły się do takiego stopnia żeby oferować jakąkolwiek oprawę graficzną? Teraz możecie wrócić do tamtych przedziwnych czasów za sprawą SanAndreas.txt.

To genialna w swej prostocie modyfikacja umożliwiająca pozostawianie w świecie GTA V wiadomości tekstowych. Nasz przekaz zawiśnie w miejscu, w którym akurat byliśmy tworząc go. Czymże jednak byłby przekaz bez odbiorcy? Tutaj odbiorcami naszej wiadomości są... inni użytkownicy moda.

SanAndreas.txt

Shapeshifter V v1.0Istnieje całe mnóstwo modyfikacji dla GTA V umożliwiających nam podmianę modelu protagonisty na dowolnego NPC-a, ale chyba żadna nie robi tego tak jak Shapeshifter V. Ten mod dorabia do tak prostej czynności całą historię.

Franklin Clinton urodził się i wychował w Los Santos, gdzie w młodym wieku wmieszał się w działalność gangów, żyjąc z drobnych przestępstw. Jednak jego żałosne życie zmieniło się drastycznie, gdy odkrył swoją prawdziwą naturę - Shapeshiftera.

Po instalacji możemy wejść w skórę dowolnego przechodnia w grze, zakradając się do niego od tyłu i atakując gołymi rękoma. Wtedy ekran przygasa i za moment wracamy jako nasza ofiara.

Ciekawym dodatkiem są specjalne uprawnienia i umiejętności niektórych klas postaci, w które się wcielamy. Na przykład jako policjant możemy wezwać wsparcie. Czasem możemy też trafić na posiadacza supermocy. Zawsze jednak zmiana wyglądu ułatwia zgubienie pościgu. Ma to sens :)

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 374 gości oraz 0 z 6661 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 374 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: CHRISSS
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies