Gość

Rejestruj

Moda na moda #69
napisany: 10.09.2023 · 19:10 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Sterowaniu w Grand Theft Auto V niestety daleko do ideału. Może kolejna odsłona serii przyniesie jakieś usprawnienia w tej kwestii, a tymczasem musimy uciekać się do modyfikacji.


Wearable Control v2.2Na szczęście zdolnych twórców na Scenie nie brakuje i dzięki nim mamy dostęp do mnóstwa użytecznych narzędzi umilających nam zabawę. Jednym z nich jest Wearable Control od KassiteRa. Jak pisze sam autor, to prosty mod dodający do gry podręczne menu, w którym możemy szybko przełączać akcesoria i elementy garderoby.

Mod umożliwia nam tworzenie własnych konfiguracji, dzięki którym szybko założymy lub zdejmiemy czapkę, okulary, czy maskę, a także włączymy lub wyłączymy np. termowizję albo przestawimy osłonę w kasku. Niby drobiazg, ale otwiera nowe możliwości i oszczędza sporo czasu.

1936 Harley-Davidson EL1936 Harley-Davidson EL - GreenAid

Fixes & Improvements v1.1GTA V naprawdę świetnie tworzy iluzję wielkiego, żyjącego świata. Kiedy jednak zrobimy sobie przerwę w sianiu chaosu i zaczniemy przyglądać się szczegółom, może okazać się, że odkryjemy całe mnóstwo drobnych błędów i niedoskonałości. Cóż, to raczej nieuniknione w grze o tak dużej skali.

Czasem jednak trudno coś "odzobaczyć". Gdyby jakiś detal nie dawał wam spokoju, warto sprawdzić czy nie poprawia go np. Fixes & Improvements. Ten mod to taka fanowska łatka biorąca na celownik różnego rodzaju błędy związane m.in. z niewłaściwie ułożonymi i niewyraźnymi teksturami, źle dopasowanymi kolizjami, czy konfiguracją oświetlenia. Lista poprawek to na chwilę obecną już kilkadziesiąt pozycji i wydłuża się z wersji na wersję.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 95 gości oraz 0 z 6632 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 95 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: mefiu
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2023 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies