Gość

Rejestruj

50 Cent kręci
napisany: 19.03.2023 · 14:24 · dodał: sdr
kategoria: Vice City · komentarzy: 5
Jak się coś zaczyna to i wypada skończyć. W ostatniej Pigule informowaliśmy o tajemniczych wpisach 50 Centa, w których umieszczał on logo Vice City. Sprawa dość szybko się wyjaśniła.

50 Cent i Chad Stahelski - Deadline
Jak podaje serwis Deadline, a za nim Chaos :*, studio Paramount pracuje nad nowym serialem o roboczym tytule Vice City. Projekt powstaje przy współudziale m.in. należącej do 50 Centa firmy G-Unit Film & Television i stąd całe zamieszanie. Chociaż kto wie, może raper zagra też serialu?

Vice City śledzi losy trzech przyjaciół, byłych wojskowych, którzy wracają do rodzinnego Miami połowy lat 80. po niesłusznym wydaleniu ze służby za udział w aferze Iran-Contras.

Zhańbieni, odrzuceni i zapomniani przez kraj, któremu służyli, i bez perspektyw na przyszłość, wchodzą w układ z tajemniczym kolumbijskim imigrantem, tworząc ekipę do napadów. W pogoni za Amerykańskim Snem podążają niebezpieczną ścieżką przemocy.

-- za Deadline

Miami, lata 80., przestępczość, Vice City... Hmm, ciekawe co na to prawnicy Take-Two? Jednym z producentów serialu i reżyserem ma być Chad Stahelski odpowiedzialny m.in. za sukces serii filmów akcji John Wick. Może wyjść z tego coś dobrego. O ile dojdzie do skutku ;>

sdr
napisany 20.03.2023 o godzinie 10:53
zobacz profil autora
No, powiem Ci, że nie wiem skąd typ wziął ten spór EA o marki samochodowe, ale nic takiego nie znalazłem, mimo że szukałem wytrwale całe 3 minuty ;) Znalazłem tylko taki artykuł (link ») sprzed 5 lat, w którym jest wspomniane o sporze EA z producentem helikopterów użytych w którymś BF-ie i o sporze Activision z producentem Humvee użytych w CoDzie.

W każdym razie, fajnie wygląda to porównanie na Reddicie. Faktycznie główne różnice w stosunku do oryginału to chyba tylko lampy i przetłoczenia. Niby trochę inaczej, ale trudno pomylić z innym wozem :D Prawdę powiedziawszy to wydaje mi się, że marki samochodowe mogłyby lepiej na tym wyjść, gdyby były obecne w grach nawet bez pobierania opłat licencyjnych. To buduje świadomość marki wśród graczy, więc jest korzyścią znacznie większą niż doraźny zastrzyk gotówki. No, ale do tego to trzeba mieć wizję, a nie tylko patrzeć w arkusz.
Whis
napisany 20.03.2023 o godzinie 01:16
zobacz profil autora
(reddit »)
Whis
napisany 20.03.2023 o godzinie 01:15
zobacz profil autora
Nie wiem nic więcej, szczerze to powielam co ktoś napisał na reddicie gta online pod wpisem porównującym virtue do lotusa.
sdr
napisany 19.03.2023 o godzinie 18:00
zobacz profil autora
Prawo autorskie to śliski temat. Ciekawe jak sąd uzasadnił ten wyrok na korzyść EA. Znasz może szczegóły? Bo odwzorowanie pojazdów to jeszcze jestem w stanie zrozumieć - ciężko zastrzec kształt - ale znak towarowy to jednak znak, przede wszystkim bardzo konkretna nazwa. Rockstar nie używa prawdziwych nazw producentów pojazdów, ale w EA chyba to robią...
Whis
napisany 19.03.2023 o godzinie 15:34
zobacz profil autora
R* może nie mieć nic do gadania, EA przestało płacić za prawdziwe marki aut w swoich grach i wygrali sądową sprawę jako wizje artystyczną. R* na wzór tej sprawy sam zaczął mniej przejmować się autami w online i jak kiedyś brali 2-3 auta, mieszali je w jedno tak ostatni virtue to prawie idealna kopia 1:1 lotusa. Tu mogą powołać się na to samo.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 106 gości oraz 1 z 6639 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · sdr
Razem: 107 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: n4gn4g
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2023 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies