Gość

Rejestruj

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Moda na moda #63
napisany: 11.03.2023 · 21:25 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Co ciekawego społeczność wymodziła w tym miesiącu? Sprawdźmy! Zapraszamy na marcowy przegląd modyfikacji.

Bathurst (Mount Panorama)

Bathurst (Mount Panorama) v1.0Gdybyście przypadkiem byli z Australii, pewnie ucieszyłaby was opcja przejechania się w GTA V po znajomym torze wyścigowym. Taką właśnie możliwość dał mieszkańcom kraju kangurów ON3FLY3R, portując do gry tor Mount Panorama z Assetto Corsy.

W rzeczywistości tor ten położony jest w Bathurst w stanie Nowa Południowa Walia i mierzy nieco ponad 6 km długości. Rokrocznie rozgrywane są tam m.in. wyścigi długodystansowe Bathurst 1000 oraz Bathurst 12h.

Chinese Spy Balloon v1.0Co to jest? Białe, okrągłe, szerokie na jakieś 60 metrów i unosi się ponad 18 km nad ziemią. Tak, to chiński balon szpiegowski! ;P Teraz możecie mieć taki w Grand Theft Auto V i wpuścić go w przestrzeń powietrzną południowego San Andreas wywołując zamieszanie w szeregach FIB, IAA, policji, wojska i innych służb mogących potencjalnie interesować się waszymi prawie legalnymi przedsięwzięciami.

Chinese Spy Balloon
Tylko uważajcie na spadające elementy. Balon trafiony nie rozpływa się w powietrzu ot tak ;>

Long Pool Cue v1.0Kij do gry w bilard w Grand Theft Auto V to żaden kij. Raczej kijek. Oczywiście bieganie po mieście z pełnowymiarowym kijem w nogawce wydaje się niezbyt realistyczne, ale z drugiej strony okładanie przeciwników połówką też nie robi wrażenia.

Szczęśliwie dzięki modom mamy wybór. Long Pool Cue, jak sama nazwa wskazuje, przywraca kijowi bilardowemu jego właściwą długość.

Tak to można grać.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 43 gości oraz 0 z 6651 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 43 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: kak
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies