Gość

Rejestruj

Premiera: Los Santos Drug Wars
napisany: 13.12.2022 · 16:28 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 4
Jest już dostępna najnowsza aktualizacja dla GTA Online. W Los Santos Drug Wars wyniesiemy nasze narkotykowe przedsięwzięcia na zupełnie nowy poziom. Gotowi? Zobaczcie trailer.


Pierwsza dawkaDo południowego San Andreas sprowadziła się właśnie nowa ekipa - Fooliganie. To grupa młodych, pełnych entuzjazmu i przedsiębiorczych osób, na czele której stoi Dax. Przybysze mają już pomysł na intratny biznes w branży halucynogenów, ale potrzebują lokalnego partnera, który pomoże im podbić serca i umysły tubylców.

Przy okazji najbliższej wizyty w Los Santos odezwie się do nas stary znajomy, Ron Jakowski, przez którego nawiążemy kontakt z Fooliganz i dopniemy wszystkie szczegóły współpracy. W serii sześciu nowych misji fabularnych pozyskamy niezbędny sprzęt i odblokujemy dostęp do wytwórni kwasu na pace nowego MTL Brickade'a 6x6. Potem zostanie już tylko rzucić towar w paszczę wygłodniałego rynku i czerpać zyski.

BiznesLaboratorium działa podobnie jak znane nam już wytwórnie klubów motocyklowych. Kwas wytwarzamy z zasobów, które możemy kupić albo ukraść. Ta druga opcja, poza oszczędnością pieniędzy, przyniesie nam jednak tym razem dodatkową korzyść. Jeśli zdecydujemy się wziąć sprawy w swoje ręce, również produkcja towaru będzie szła sprawniej.

Dostawy wykonamy nowym Maibatsu Manchezem Scoutem C. Zarówno motocykl, jak i ciężarówkę możemy ulepszać i personalizować w bazie wypadowej Fooliganów, zwanej Freakshopem. Znajdziemy tam również warsztat zbrojeniowy, w którym podrasujemy swój arsenał.

GTA Online - Freakshop
Przez odsiadkę Dax wypadł trochę z obiegu i potrzebuje pomocy w ogarnianiu kwestii równie ważnych jak prowadzenie wytwórni. W tym biznesie trzeba w końcu mieć oczy dookoła głowy, jednym pilnując konkurencji, a drugim śledząc poczynania władz. W każdej chwili możemy zadzwonić do Daxa i odciążyć go w zakłócaniu pracy FIB, sabotowaniu konkurencyjnych operacji, podkładaniu ładunków wybuchowych i innych rutynowych zadaniach.

Nowe pojazdy


  • Överflöd Entity MT
  • Annis 300R (dostępny do 28 grudnia)
  • Declasse Tulip M-100
  • Zirconium Journey II
  • niestandardowy BF Surfer

Kolejna dawkaDzisiejsza aktualizacja przynosi również szereg zmian w rozgrywce i ekonomii. Pisaliśmy o nich już wcześniej. Poza tym w bardzo nieodległej przyszłości możemy spodziewać się kolejnych nowości. Już za tydzień w GTA Online pojawi się nowy rodzaj znajdziek. Na początku stycznia do gry trafią misje taksówkarskie, a na mieście natkniemy się na obwoźnego handlarza bronią z unikalnym asortymentem. Swój towar będziemy mogli dostarczyć również bezpośrednio ulicznym dilerom. A jeśli kończy się wam miejsce na pojazdy, otrzymacie możliwość zakupu kolejnego, jeszcze większego garażu. No i jeszcze Ostatnia dawka, czyli drugi akt historii Fooliganów.

GTA Online - Declasse Tahoma Coupe
Znacznie szybciej, bo już w ten weekend, będziemy mogli odebrać naszą nagrodę za ukończenie niedawnego wyzwania napadów. Elegancką Declasse Tahomę Coupe za okrągłe zero GTA$ "zakupimy" w Southern San Andreas Super Autos jedynie w piątek, sobotę lub niedzielę (16-18 grudnia).

Nie przegapcie!

Premie


  • 2x GTA$ i RP w misjach Pierwszej dawki.
  • 2x GTA$ i RP w zadaniach dla Fooliganów.

Zniżki


  • 30% zniżki na Stirlinga GT, Itali GTB i Kurumę.
  • 30% zniżki na Vestrę.

Inne


Toni
napisany 14.12.2022 o godzinie 18:32
zobacz profil autora
E no, Whis, nie porównuj z ULP. Tam nawet cutscenek nie umieli zrobić poza jedną mega sztuczną. Tu wprawdzie traci nudnym napieprzaniem w Lostów, ale jest nowy biznes, nowa miejscówka, nowe pojazdy a w planach kilka fajnych rzeczy (misje taksówkarskie - serio na to czekam, garaż na 50 aut - widziałem u Teza na Twitterze, wygląda zacnie, no i kolejne auta w tym Toundra Panthere, czyli odwzorowany 1:1 model Alpine A110 - a że mam mocne powiązania z tą marką, to czekam niecierpliwie)
sdr
napisany 14.12.2022 o godzinie 10:51
zobacz profil autora
Też się zastanawiałem jak to będzie wyglądało po premierze VI, ale doszedłem do wniosku, że najwięcej sensu będzie miała konieczność utworzenia nowej postaci. Inaczej wiele osób, które mają już dziesiątki milionów na koncie i zaplecze biznesowe w LS, może nie mieć wystarczającej motywacji do gry. A "stare" Online z V może sobie funkcjonować równolegle, aż umrze śmiercią naturalną.

No, ale to tylko gdybanie. Zobaczymy jak to rozwiążą.
Whis
napisany 14.12.2022 o godzinie 07:07
zobacz profil autora
Pomimo że człowiek rzyga już tym miastem, liczę że GTA: Online pozostanie tym czym jest w nazwie a nie że po wejściu VI nasz dobytek z V zniknie i samo miasto też - w singlu jego nie oczekuję ale Online powinno być ogromne czyli miasto/miasta z VI + mapa z V

Sam dodatek poza fajnymi misjami jest na razie dla mnie słaby, coś jak misje ULP
sdr
napisany 13.12.2022 o godzinie 23:28
zobacz profil autora
Tak sobie pomyślałem, że "Ostatnia dawka" mogłaby być też ostatnią "aktualizacją tematyczną" GTA Online, po której ogłoszono by, że gra będzie otrzymywała już tylko mniejsze usprawnienia, a Rockstar chce się skupić na GTA VI. Byłoby fair wobec fanów RDO :>


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 181 gości oraz 0 z 6614 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 181 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Piotr123
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2023 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies