Gość

Rejestruj

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Rockstar o serwerach role play
napisany: 21.11.2022 · 23:01 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
Za pośrednictwem stron wsparcia technicznego, nieoczekiwanie Rockstar zdecydował się uregulować kwestię funkcjonowania fanowskich serwerów role play.

Rockstar Support
Do tej pory działalność tzw. serwerów RP, czyli kategorii modyfikacji stanowiących społecznościową alternatywę dla GTA Online, była traktowana przez Rockstar jak wszystkie inne mody. W obliczu niedawnych wydarzeń studio zdecydowało się jednak najwyraźniej doprecyzować, które aspekty tej działalności są z jego punktu widzenia okej, a z którymi zamierza walczyć.

Na oficjalnej stronie supportu Rockstar pojawił się nowy artykuł, który precyzyjnie wymienia co na serwerach nie jest mile widziane. Jest to m.in. nieuczciwe wykorzystywanie wszelkiej własności intelektualnej osób trzecich, tworzenie zawartości konkurencyjnej dla Rockstar, czy zakłócanie oficjalnych usług sieciowych, ale nie tylko.

Osobny podpunkt poświęcony został zarobkowaniu, które również jest zabronione w każdej formie. W szczególności osoby prowadzące i rozwijające serwery powinny wystrzegać się sprzedaży tzw. loot boksów, wszelkiego rodzaju walut i kryptowalut, sponsoringu oraz NFT i tym podobnych.

Oczywiście lista nie jest skończona i Rockstar wraz z Take-Two zastrzegają sobie prawo do "przyczepienia się" do jakiejkolwiek aktywności, która im się nie spodoba.

Lil Durka biznesplanTez zwrócił uwagę, że aktualizacja polityki względem serwerów RP może mieć związek z niedawnym ogłoszeniem jednego z raperów, niejakiego Lil Durka. Otóż zapowiedział on wydanie swojej muzyki w formie tokenów NFT z dostępem do ekskluzywnego serwera RP właśnie. Trudno powiedzieć jak miałoby to działać i jakie może być zainteresowanie takimi przedmiotami, ale najwyraźniej Take-Two nie chce niczego zostawiać przypadkowi.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 107 gości oraz 0 z 6639 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 107 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: n4gn4g
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2023 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies