Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Rockstar o serwerach role play
napisany: 21.11.2022 · 23:01 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
Za pośrednictwem stron wsparcia technicznego, nieoczekiwanie Rockstar zdecydował się uregulować kwestię funkcjonowania fanowskich serwerów role play.

Rockstar Support
Do tej pory działalność tzw. serwerów RP, czyli kategorii modyfikacji stanowiących społecznościową alternatywę dla GTA Online, była traktowana przez Rockstar jak wszystkie inne mody. W obliczu niedawnych wydarzeń studio zdecydowało się jednak najwyraźniej doprecyzować, które aspekty tej działalności są z jego punktu widzenia okej, a z którymi zamierza walczyć.

Na oficjalnej stronie supportu Rockstar pojawił się nowy artykuł, który precyzyjnie wymienia co na serwerach nie jest mile widziane. Jest to m.in. nieuczciwe wykorzystywanie wszelkiej własności intelektualnej osób trzecich, tworzenie zawartości konkurencyjnej dla Rockstar, czy zakłócanie oficjalnych usług sieciowych, ale nie tylko.

Osobny podpunkt poświęcony został zarobkowaniu, które również jest zabronione w każdej formie. W szczególności osoby prowadzące i rozwijające serwery powinny wystrzegać się sprzedaży tzw. loot boksów, wszelkiego rodzaju walut i kryptowalut, sponsoringu oraz NFT i tym podobnych.

Oczywiście lista nie jest skończona i Rockstar wraz z Take-Two zastrzegają sobie prawo do "przyczepienia się" do jakiejkolwiek aktywności, która im się nie spodoba.

Lil Durka biznesplanTez zwrócił uwagę, że aktualizacja polityki względem serwerów RP może mieć związek z niedawnym ogłoszeniem jednego z raperów, niejakiego Lil Durka. Otóż zapowiedział on wydanie swojej muzyki w formie tokenów NFT z dostępem do ekskluzywnego serwera RP właśnie. Trudno powiedzieć jak miałoby to działać i jakie może być zainteresowanie takimi przedmiotami, ale najwyraźniej Take-Two nie chce niczego zostawiać przypadkowi.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 54 gości oraz 1 z 6599 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · Lux
Razem: 55 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: komilolek4
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa