Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Plotka: projekt Fireball
napisany: 24.07.2022 · 14:18 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
Pora nadrobić kilka ploteczek. Pamiętacie jeszcze Project Americas, który rzekomo miał być tytułem roboczym GTA VI? No to już nie jest. Podobno.

NaTonia Monét - Fireball
A może dalej jest, kto wie? Tak czy inaczej, na twitterowym profilu o sensacyjnie brzmiącej nazwie GTA 6 NEWS & LEAKS pojawiły się zrzuty z portfolio jednej z aktorek. Zgodnie z nimi pani NaTonia Monét udzieliła głosu postaci Tamary w grze Fireball. Tytuł naturalnie tworzy Rockstar Games.

Czym może być Fireball? To najpewniej tytuł roboczy, prawdopodobnie Grand Theft Auto VI, ale równie dobrze może chodzić o inną grę. Trudno jednak wyobrazić sobie teraz, że Rockstar mógłby pracować nad czymkolwiek innym niż kolejną częścią swojej hitowej serii.

We are hiring!Na dodatek w branżowym serwisie Hitmarker pojawiło się w tym tygodniu prawdziwe zatrzęsienie ofert pracy od Rockstar. Łącznie poszukiwanych jest ponad 200 osób na kilkadziesiąt różnych stanowisk. Pracę dostaniemy praktycznie w każdym oddziale Rockstar od Bengaluru po Kalifornię.

Jeśli chcecie zobaczyć GTA VI przed premierą, chyba nie ma lepszego sposobu jak tylko złożyć podanie ;)Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 98 gości oraz 0 z 6588 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 98 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: poziomek
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa