Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Moda na moda #55
napisany: 10.07.2022 · 02:21 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Wracamy z kolejnym przeglądem modyfikacji, w sam raz na wakacje. Dziś coś dla fanów niemal każdej generacji.


V Mirrored World v1.0Nagraliście się już w GTA V wystarczająco, a całą mapę znacie lepiej niż własną kieszeń? W takim razie mam dla was prawdziwy sprawdzian. Zainstalujcie sobie V Mirrored World, pograjcie kilka minut i dajcie znać czy nadal tak dobrze orientujecie się w Los Santos ;)

Ta modyfikacja ryje beret jak mało co, choć jej założenia wydają się banalne. Jedyne bowiem co robi to generowanie lustrzanego odbicia wyświetlanego świata gry - i tylko tego. Cały interfejs i sterowanie pozostają bez zmian. Niemniej wszystko wydaje się inne mimo, że znajome. Rzućcie okiem, prawym albo lewym.

Simple Reticle v1.0Czasem mniej znaczy więcej. Nie żeby celownik w klasycznej trylogii 3D był jakoś przesadnie wielki, ale może wolicie mniejszy? I taki właśnie może być, ale pod dwoma warunkami. Po pierwsze musicie grać w The Definitive Edition, a po drugie musicie zainstalować modyfikację Simple Reticle.

Simple as that. Chyba, że wymagam zbyt wiele.

Simple Reticle - Anon2971

VHud v0.944Hmm, czyli nie dacie się namówić na zainstalowanie gniota od Grove Street Games? Trudno, ale nawet jeśli wolicie zostać przy oryginale, być może podoba się wam sam pomysł unowocześnienia interfejsu gry. Jeśli tak to z pewnością zainteresuje was projekt VHud.

To będący wciąż w fazie rozwojowej, ale już oferujący bardzo wiele mod, którego autor stawia sobie za cel jak najwierniejsze odwzorowanie w GTA: San Andreas interfejsu znanego z GTA V. Może chodzi o to, aby trafić z oryginalną grą do młodszego pokolenia fanów serii? Trudno powiedzieć. W każdym razie całość wygląda imponująco. Naprawdę trudno oprzeć się wrażeniu, że mogłoby to być po prostu stare dobre San Andreas na silniku młodszej siostry. Ale nie.

VHud - gennariarmando
Minusy? Modyfikacja rzekomo działa tylko z wersją 1.0 gry i to w dodatku hamerykańską :/

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 137 gości oraz 0 z 6588 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 137 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: poziomek
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa