Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
The Revisited Edition
napisany: 14.05.2022 · 02:50 · dodał: sdr
kategoria: Ogólne · komentarzy: 0
Pół roku od premiery Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition i garść poprawek później, ekipa Digital Foundry postanowiła wrócić do gry i sprawdzić czy coś zmieniło się na lepsze.


My co prawda i tak wiemy swoje, ale nie zaszkodzi rzucić okiem na argumenty bardziej obiektywnych osób, które w swojej ocenie operują na szerszej skali. Jakie wobec tego płyną wnioski z drugiego podejścia DF do gwałtu na świętości średnio udanego (nie)remastera w wykonaniu tandemu Grove Street Games x Rockstar?

Przede wszystkim krótką serią łatek wyrugowano z gier wchodzących w skład trylogii niemal wszystkie błędy w misjach. To dobra wiadomość, bo oznacza, że przynajmniej "młodzież" może poznać fantastyczne historie, na których wielu z nas dorastało dwie dekady temu. Inna sprawa, że wciąż nie jest to najlepsze na co te gry zasługują.

Najwięcej nierozwiązanych problemów leży w obszarze graficznym. Jeśli ktoś jest w stanie przymknąć na nie oko to dobrze, ale pozostałych nadal będą raziły kartonowe modele i animacje, lewitujące krzaki oraz marnej jakości tekstury, które nawet w wydaniu na starego Xboksa wyglądały lepiej. No.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 85 gości oraz 1 z 6579 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · sdr
Razem: 86 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Bonusik
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa