Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Moda na moda #53
napisany: 10.05.2022 · 01:42 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
W ostatnim miesiącu na łamach GTA5-Mods wyróżnienia redakcji dostąpił tylko jeden projekt. Znak czasów? W takim razie czas sięgnąć po rezerwy ;)


GTA SA - Project Revitalized v1.4Mimo upływu miesięcy i wydania przez Rockstar poprawek kilku najbardziej rażących błędów, GTA: The Trilogy - The Definitive Edition w oczach wielu fanów nadal bruka samym swoim istnieniem dobre imię klasycznych trójwymiarowych odsłon serii. Nic dziwnego, że powstają kolejne modyfikacje mające uleczyć sytuację.

Jednym z takich projektów jest GTA SA - Project Revitalized - The Definitive Edition. To pakiet usprawnień dla GTA: San Andreas (TDE) opierający się na wielu filarach. Mod wprowadza filtry wyostrzające obraz, podbija rozdzielczość cieni oraz podkręca oświetlenie i efekty specjalne. Jak zapewniają autorzy, po zmianach noce stają się mroczniejsze, a kolory za dnia żywsze. Podmienione zostały również setki tekstur.

Mig-29 Fulcrum Ukrainian Digital Camo v1.0Za naszą wschodnią granicą trwa wojna i nie pozostaje ona bez wpływu również na twórców modyfikacji. SkylineGTRFreak przygotował specjalne malowanie w barwach Ukrainy dla swojego MiG-a 29, który domyślnie dostępny jest w malowaniu rosyjskim i niemieckim.

Mig-29 Fulcrum Ukrainian Digital Camo
Jeśli chcielibyście wesprzeć Ukrainę w walce z rosyjskim najeźdźcą, możecie dołączyć do zbiórki prowadzonej przez Fundację Siepomaga.

2022 Porsche 911 GT3 v1.0bNa koniec, wpisując się w starą tradycję tego cyklu, polecam waszej uwadze jeden z modeli pojazdów wyróżnionych w tym miesiącu przez moderatorów serwisu GTA5-Mods. A że, jak już wspomniałem na wstępie, to jedyny taki model, nie miałem większych trudności z wyborem ;)

Porsche 911 GT3 to pozycja obowiązkowa dla wszystkich którym za mało jest Porsche w Comecie. Mod powstał na bazie modelu wyciągniętego z mobilnego CSR Racing 2 i oferuje wszystko czego można by po takim projekcie oczekiwać: wierne odwzorowanie bryły i wnętrza, sprawne oświetlenie, tłukące się szyby, mapę zabrudzeń, a nawet szablon pomocny przy tworzeniu własnych malowań. Znajdzie się w waszym garażu miejsce dla tego cacka?

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 174 gości oraz 0 z 6579 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 174 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Bonusik
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa