Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Piguła #29
napisany: 12.10.2021 · 17:04 · dodał: sdr
kategoria: Ogólne · komentarzy: 0
Dr. Dre nie załapał się na imprezę u El Rubio w zeszłym roku, ale może tym razem się uda. Podobno w ramach grudniowej aktualizacji do GTA Online trafi nieco nowej muzyki.

Need a Doctor?Bloger i podróżnik gwil34 podzielił się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem z Dr. Dre. Muzyka spotkał w Santa Monica i nawet udało mu się zamienić kilka zdań. Zapytał m.in. o występ w przerwie kolejnego Super Bowl, ale Dre zdradził też co nieco o bliższych planach. Okazuje się, że jego twórczość trafi do GTA (zapewne Online) już w grudniu.

Dr. Dre i gwil34
Kto wie, może nadarzy się też okazja do większej obecności w grze? Poprzednio artysta pojawił się w Los Santos tylko na moment. Jak pamiętamy, jego podróż na Cayo Perico przerwała kradzież samochodu, w którym trzymał m.in. pendrive z niepublikowanymi wcześniej utworami.

Definitywnie w pudełkuJeśli nosicie się z zamiarem zakupu GTA: The Trilogy - The Definitive Edition, ale wolelibyście tak oldskulową kolekcję mieć na płycie, to mamy dla was dobre wieści. PPE donosi, że trylogia pojawi się także w tradycyjnej dystrybucji. Niestety jednak nastąpi to z opóźnieniem i nie na wszystkich platformach, przynajmniej na razie.

Podobno europejscy dystrybutorzy otrzymali już od wydawcy stosowne wytyczne i zaczęli przyjmowanie zamówień od sprzedawców detalicznych. Źródła serwisu informują, że w pudełkowe wydanie będzie można się zaopatrzyć od 7 grudnia, ale tylko jeśli interesuje nas wersja na PS4, Xboksa One albo Switcha. Właściciele nowszych konsol będą musieli zaczekać do nowego roku. O pecetach nie wiadomo nic.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 198 gości oraz 1 z 6549 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · sdr
Razem: 199 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: artur8239
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa