Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Psst! Przegląd scenowej twórczości #45
napisany: 20.09.2021 · 23:45 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 3
Lubicie ładne widoczki w grach? Jasne, że lubicie. Co jak co, ale w te klocki twórcy gier są już naprawdę dobrzy. A jeszcze lepsi są fani, którzy utrwalają wirtualne krajobrazy na filmach oraz screenach. Zanim jednak to, zobaczcie co jeszcze urodziło się we wrześniu na Scenie.

D1RTYKR0WNTuxedoedCrinareAkinfeeffCamila100Fuegos_Stepan_RUS_Stepan_RUSBeegeedoubleyouBillyblahblahpytajnik

Na zakręciePewnie zdarzyło się wam wykonując jakąś misję w Grand Theft Auto V albo biorąc udział w wyścigu w GTA Online, że trafiliście na swojej drodze na zakręt, który okazywał się trudniejszy do pokonania niż się spodziewaliście.

Vucko stworzył zestawienie czterech jego zdaniem najbardziej niebezpiecznych wiraży w całym San Andreas i dokonał analizy każdego z nich. Czy jest na tej liście wasz faworyt?


Miasto miliona historiiUwaga: SPOILERY! Professional zamieścił na swoim kanale dwa nowe filmy, w których zagłębia się w historie bohaterów stworzonych przez scenarzystów Rockstara.

Tym razem youtuber skupia się na Grand Theft Auto IV i docieka co naprawdę mogło leżeć u podstaw zdrady Dimitrija Rascalova oraz przez kogo Gerry McReary trafił do więzienia.


Cold-Wish-7097
Pamiętajcie, że zawsze czekamy na wasze prace i znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz pozostaje do waszej dyspozycji.

Toni
napisany 21.09.2021 o godzinie 17:23
zobacz profil autora
#1 to klasyka, skocznia im. Janne Ahonena ;) widziałem tam już paru w multi, plus parudziesięciu na YT.
sdr
napisany 21.09.2021 o godzinie 08:50
zobacz profil autora
Wiadomo, że po latach zapamiętujemy już niebezpieczne miejsca. Podejrzewam jednak, że to wideo przede wszystkim pełni rolę topki stworzonej właśnie na bazie lat doświadczeń aniżeli formy ostrzeżenia. Chociaż tak, dla nowicjuszy może być też dobrym ostrzeżeniem.

Mnie osobiście po dziś dzień wkurza zakręt, który jest blisko #4. Ten pierwszy ostry jadąc od strony stacji benzynowej. Niby wiem, że nie da się go zrobić na dużej prędkości, a jednak nadal często przycieram tam o barierki. Szczególnie wkurzające w misjach import/export.
Whis
napisany 21.09.2021 o godzinie 07:57
zobacz profil autora
Te zakręty są tak oczywiste że zwalniam przy nich a już na pewno przy #1 bo tam człowiek wie że wypadnie, to może zaskoczyć tylko nowych graczy a nie tych co spędzili lata w singlu/multi


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 55 gości oraz 1 z 6549 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · chaos
Razem: 56 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: artur8239
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa