Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Moda na moda #45
napisany: 11.09.2021 · 00:09 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Zapraszamy na powakacyjny przegląd nowości na Scenie modderskiej. W tym odcinku zabijemy ostatniego glinę w mieście i przetestujemy półtora samochodu. Tak.

Annis Elegy RH-7 v1.1Co było przed ósemką? Naturalnie, siedem - Elegy RH-7 ;> Kultowy model z równie kultowej serii marki Annis, który zadebiutował w końcówce milenium wyłącznie w Japonii i w Niemczech. Początkowo praktycznie niedostępny w innych regionach świata, obecnie coraz częściej widywany na ulicach amerykańskich miast. I w ogóle nie ma to związku z ostatnimi powodziami.

Annis Elegy RH-7

Finite Cops v1.1.0Gry rządzą się swoimi prawami, często upraszczają, a czasem udziwniają kopiowane schematy. Nie inaczej jest w GTA V z zachowaniem policji, która będzie uparcie przysyłała kolejne zastępy stróżów prawa na miejsce popełnionego przestępstwa dopóty, dopóki nie uciekniemy odpowiednio daleko. Skąd oni biorą tych wszystkich samobójców? Dlaczego nie możemy zgubić pościgu po prostu zabijając ostatniego funkcjonariusza?


Z takiego założenia wychodzi autor skryptu Finite Cops. Po instalacji moda pod ikonami poziomu pościgu zobaczymy pasek wskazujący liczebność zaangażowanych w obławę policjantów. Pasek będzie się kurczył wraz z każdym kolejnym trupem, a gdy zniknie całkiem, psy zgubią trop. Oczywiście jeśli będziemy się bawić zbyt długo, posiłki i tak przybędą, ale przynajmniej będziemy wiedzieć kiedy to nastąpi.

Weeny Peanut v1.0Światowa motoryzacja miała niejeden przełomowy moment w swojej długiej historii, a ten słodziak to właśnie jeden z nich. Welurowa tapicerka, potężny silnik, nadwozie o linii piękniejszej niż po roku na siłce? Na co to komu w Europie lat 60., gdzie miejsca parkingowe były wielkości pudełka po butach, a ceny na stacjach paliw zakrawały o szaleństwo?

Weeny Peanut
Pół wieku później, siądź za kierownicą Peanuta i poczuj dreszcz będąc miażdżonym przez aroganckiego tłuściocha w jego przerośniętym Sandkingu XL. Orzeszka?

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 63 gości oraz 0 z 6547 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 63 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Czoks
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa