Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Psst! Przegląd scenowej twórczości #43
napisany: 25.07.2021 · 16:25 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
W tym miesiącu z racji premiery letniej aktualizacji GTA Online, nie wypada nie skupić się w naszym przeglądzie na pracach fanów nawiązujących do nowej zawartości oraz szeroko pojętej motoryzacji. To jak, jedziemy?

modrooky12iCarla2000OSAMAX-004Fragile_KnucklesJeroenoff_-Marti-_

Broughy testujeNowa aktualizacja to nowe samochody, a jak nowe samochody to i wypada sprawdzić jakie osiągi oferują. Tego zadania niestrudzenie od lat podejmuje się Broughy1322, który na swoim kanale prezentuje porównania i wyniki testów.


Z powyższego filmu dowiemy się jakie czasy okrążenia na standardowym torze osiągają samochody z Los Santos Tuners. Dla porównania mamy też listę ułożoną według maksymalnej prędkości.

Sporo kontrowersji pojawiło się w ostatnich dniach w temacie nowego mechanizmu sterowania wysokością zawieszenia wprowadzonego w GTA Online i jego wpływu na osiągi w wyścigach. Czy warto z tego korzystać? Broughy wyjaśnia wszelkie wątpliwości.

Na koniec tego segmentu warto rzucić jeszcze okiem na samochody, które pojawią się w grze w kolejnych tygodniach. Te bowiem już siedzą w plikach i czekają na swój moment.

pytajniksocialmediatoni

Redditowe heheszkiWszyscy wiemy, że po NPC kierujących pojazdami w GTA Online nie można spodziewać się niczego dobrego. A już w ogóle apogeum swojej złośliwości osiągają kiedy usiłujemy dostarczyć cenny ładunek na drugi koniec miasta. Czasem jednak zdarza się im pozytywnie zaskoczyć.

Jeśli po obejrzeniu wszystkich testów ciągle nie możecie się zdecydować, który samochód z aktualizacji Los Santos Tuners warto wybrać, z pomocą przychodzi ten ranking. Prezentuje on najważniejsze zalety i wady poszczególnych maszyn, z lekkim przymrużeniem oka.

W niektórych sytuacjach jednak nic nie zastąpi poczciwego... BMX-a. A jeszcze jak potrafimy z niego właściwie korzystać, to w ogóle możemy zostać prawdziwym rowerowym ninja.

Pamiętajcie, że zawsze czekamy na wasze prace i znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz pozostaje do waszej dyspozycji.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 70 gości oraz 0 z 6547 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 70 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Czoks
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa