Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Piguła #26
napisany: 21.07.2021 · 22:30 · dodał: sdr
kategoria: Next GTA · komentarzy: 0
Mamy temat do nadrobienia. Będziemy się streszczać, bo to tylko plotki, ale w ostatnich tygodniach narobiły trochę szumu.

Koszulki na 20-lecieZanim jednak plotki, najpierw trochę faktów. Po premierze Los Santos Tuners w plikach GTA V pojawiło się trochę nowej zawartości, niekoniecznie powiązanej z tematyką aktualizacji. Serwis GTA Series dotarł do koszulek, które zdają się nawiązywać do obchodów 20-lecia GTA III zapowiedzianych przez Rockstar kilka tygodni temu. Nadruki przedstawiają ikonę Rampage, kastet, kij baseballowy oraz napisy Wasted! i Rockstar Games. Ładne?

GTA Online - koszulki z motywami z GTA III

Plotka: czy to mapa GTA VI?Nieco ponad tydzień temu internet zaczął huczeć po tym jak wypłynął projekt mapy mający rzekomo pochodzić z GTA VI. Oryginalny wyciek miał formę wideo, na którym nagrany został ekran pauzy z widokiem mapy i nałożoną na nią legendą. Co ciekawe, klip i jego kopie szybko zaczęto usuwać z YouTube. Później na Reddicie wylądowała ta sama mapa w znacznie lepszej jakości.

Widoczne lokacje zdecydowanie przypominają te znane z Vice City, a na północnym-zachodzie rozciągają się obszary niezurbanizowane. Całość wydaje się dość duża, szczególnie w porównaniu do San Andreas. Wśród aktywności, które zdradza legenda znajdziemy m.in. koszykówkę, kręgle, wędkowanie, czy... transakcje narkotykowe. To zajęcia, których w GTA V nie uświadczymy.

GTA VI - mapa z rzekomego wycieku
Na samej mapie jednak się nie skończyło. W kolejnych dniach "wyciekło" kilka ujęć z gry. Poszczególne kadry różnią się znacząco pod względem graficznym co może wskazywać na pochodzenie z różnych etapów produkcji albo... nieudolną fabrykację. Szczególnie podejrzanie prezentuje się drugie ujęcie - całkiem jak zdjęcie z okna samolotu ;>

Najnowszy "przeciek" dotyczy natomiast jednej z lokacji, która ma się rzekomo znaleźć w grze. Chodzi o park rozrywki Fred's Fun World. Na 4chanie pojawiło się zdjęcie czegoś na kształt przewodnika dla odwiedzających kompleks i w zadziwiający sposób układ terenu, na którym położony jest park pasuje do mapy, o której czytaliście przed chwilą. Przypadek?

Oczywiście ocenę wiarygodności tego wszystkiego pozostawiamy wam. Jak zawsze jednak zalecamy przymrużenie oka. To nie pierwszy "przeciek" i zapewne nie ostatni.

Opinia: GTA VI ostatnie w serii?Tom Henderson opublikował na łamach serwisu DualShockers swoje przemyślenia na temat wcześniejszych przecieków dotyczących GTA VI, których sam jest autorem ;@ Kiedy pomyślał o planach rozbudowy mapy w aktualizacjach, doszedł do wniosku, że równie dobrze kolejne GTA może być ostatnim w serii. Według Toma Rockstar może chcieć stworzyć ostateczną wersję gry-usługi, która będzie rozwijana długimi latami, znacznie dłużej niż obecnie GTA Online.

Otwartym pytaniem pozostaje jak studio zamierza udobruchać fanów trybu singlowego? W ostatnich latach wielokrotnie uspokajano ich, że doświadczenie dla jednego gracza nie umarło i wciąż znajduje się w centrum uwagi Rockstar. Pewnie moglibyśmy liczyć w takiej sytuacji na położenie znacznie większego nacisku na tło fabularne poszczególnych aktualizacji. Jak by się wam podobała (albo nie) taka koncepcja?Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 103 gości oraz 0 z 6588 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 103 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: poziomek
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa