Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Moda na moda #43
napisany: 10.07.2021 · 23:55 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 4
Zapraszamy na wakacyjny przegląd modyfikacji dla Grand Theft Auto V. Dzisiaj ulżymy karcie graficznej, zabijemy trupa i zbadamy miejsce zbrodni. To albo inne ;) Gotowi?


GTA V + FidelityFx Super Resolution v1.0Jeśli gracie na leciwym lub po prostu nie najmocniejszym sprzęcie, to pewnie każde usprawnienie w kwestii grafiki i wydajności witacie z otwartymi ramionami. Firma AMD zaprezentowała niedawno nową technologię, która na sprawić, że technika skalowania obrazu będzie dawała znacznie lepsze rezultaty. Mowa oczywiście o FidelityFX Super Resolution.

Oficjalne wsparcie dla FSR w GTA V jeszcze się nie pojawiło, ale fani nie czekają na Rockstar i sami już zaimplementowali jego obsługę w grze. Możliwości technologii możecie podejrzeć na filmie powyżej, a żeby cieszyć się jej efektami u siebie wystarczy pobrać i zainstalować modyfikację Grand Theft Auto V + FidelityFx Super Resolution.

Zombie Outbreak Simulator v2.3Ah, nie ma to jak polowanie na żywe trupy w upalny dzień w Los Santos. Autor Zombie Outbreak Simulator postawił przed sobą ambitne zadanie maksymalnego urealnienia zachowania krwiożerczych nieumarłych. Dlatego w tej modyfikacji przede wszystkim zombie atakują nie tylko nas, ale również przechodniów.

Ponadto do wyboru mamy dwa tryby gry. W pierwszym możemy walczyć z kolejnymi falami truposzy do upadłego - nigdy nie przestaną napływać. W drugim trybie, bardziej realistycznym, na mapie pojawia się ograniczona liczba zainfekowanych, a naszym zadaniem jest oczyszczenie okolicy. Dodatkowo możemy skorzystać z opcji tzw. ognisk zakażeń. Wówczas infekcja będzie się pojawiała na ograniczonym obszarze i stopniowo rozprzestrzeniała. Realizm: maksymalny.


The Death Investigator Pack v1.1Kiedy ostatni trup padnie i koszmar się zakończy, trzeba będzie... ogarnąć ten bajzel. A kto powinien się tym zająć jak nie odpowiednie służby? The Death Investigator Pack to pakiet dodatkowej zawartości związanej tematycznie właśnie ze służbami pracującymi na miejscu zbrodni.

Ta konkretna paczka wprowadza do GTA V kilka nowych pojazdów służb związanych z obsługą miejsca zbrodni. Speedo XL oraz Rumpo otrzymują wariant koronera miasta Los Santos, z kolei technik kryminalistyki z hrabstwa Blaine jeździ skróconą wersją Sadlera. Wszystkie pojazdy zostały wyposażone w przedmioty związane z pracą koronera, odpowiednie malowania i oświetlenie. Pakiet zawiera również dwa modele postaci koronera, po jednym dla Los Santos i hrabstwa Blaine.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.

sdr
napisany 12.07.2021 o godzinie 12:06
zobacz profil autora
W mordę jeżozwierza. Czary jakieś ;o
chaos
napisany 12.07.2021 o godzinie 07:51
zobacz profil autora
Mam suchary! Ustawienia najniższe z możliwych, rozdzielczość ekranu 1366x768. Intel Core i5 5300U @ 2,3 GHz, turbo odblokowane do 2,9 GHz.
9 FPS w grze na czysto
11 FPS z zainstalowanym modem bez skalowania
14 FPS przy skalowaniu 3/4
20 FPS przy skalowaniu 1/2
Nie dość że daje kopa to jeszcze wygląda to lepiej.
sdr
napisany 12.07.2021 o godzinie 00:14
zobacz profil autora
Nie żebym podpuszczał, ale pochwal się liczbą klatek 😈
chaos
napisany 11.07.2021 o godzinie 17:10
zobacz profil autora
Korci mnie żeby odpalić GTAV na diagnostycznym lenovo x250 z Intelem HD i tym pierwszym modem


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 87 gości oraz 0 z 6588 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 87 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: poziomek
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa