Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Moda na moda #42
napisany: 10.06.2021 · 00:28 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 2
Jak kraść to porządnie, szczególnie w grze, w której kradzież pojawia się nawet w tytule. Tymczasem seria GTA nigdy nie doczekała się godnej mechaniki reprezentującej tę czynność.

Moda na moda #42 - Lock picking

Lock picking v1.1Kradzieże pojazdów w Grand Theft Auto nigdy nie nastręczały większych problemów. Czasem trzeba trochę dłużej postukać w przycisk/klawisz odpowiedzialny za przyśpieszenie, czasem włączy się alarm, ale na ogół wystarczy wsiąść i odjechać.

Jeśli jednak nie macie nic przeciwko, a nawet liczycie na jakieś wyzwanie w tym obszarze, powinien się wam spodobać mod Lock picking. Danistheman262 przygotował skrypt, który do otwarcia zamkniętych samochodów wymaga ukończenia minigry. Polega ona na przesuwaniu kolejnych zapadek w zamku i blokowaniu ich na odpowiedniej pozycji. Kiedy wszystkie znajdą się na swoich miejscach, zamek ustępuje. Pomyłka skutkuje cofnięciem do poprzedniej zapadki.

Noveske NSR-9 v1.02Różnych rodzajów broni w GTA V nie brakuje, ale ładnie wykonanych pukawek nigdy za wiele. Prawda? Louetta udostępnił nowy model karabinu Noveske NSR-9 używanego m.in. przez amerykańską jednostkę specjalną DEVGRU. Broń powstała na bazie komponentów od takich producentów jak Noveske, BCM, Magpul, czy Surefire.

Model posiada wysokiej rozdzielczości tekstury, jest kompatybilny z dostępnymi akcesoriami i w pełni animowany. A jeśli kogoś to interesuje, modyfikacja zadziała również z FiveM.

Moda na moda #42 - Noveske NSR-9

Wall Run v1.01 betaSą gry, które obiecują możliwość biegania po ścianach i potem nie dowożą. Są też takie, które niczego nie obiecują, ale dzięki odpowiednim modyfikacjom pozwalają na tego rodzaju cuda. Jeśli chcecie pobiegać sobie po ścianach wieżowców w centrum Los Santos, spróbujcie skryptu Wall Run. To dopiero wersja beta... albo nawet alfa, w każdym razie może być trochę niestabilnie, ale kto powiedział, że takie akrobacje wykonuje się bezproblemowo? ;)

Po instalacji w folderze gry, pionowy bieg aktywujemy podchodząc do ściany i naciskając przycisk/klawisz odpowiedzialny za wejście za osłonę. Póki co brak animacji wchodzenia na ścianę, ale zabawa i tak jest przednia.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.

sdr
napisany 16.06.2021 o godzinie 12:19
zobacz profil autora
To prawda, ale to taki przyjemny wyjątek od reguły. Podejrzewam, że gdyby nie platforma docelowa, nic takiego by się w grze nie pojawiło :/
fan_GTA
napisany 12.06.2021 o godzinie 15:04
zobacz profil autora
w GTA Chinatown Wars była podobna mini-gierka przy kradzieży samochodu.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 53 gości oraz 0 z 6529 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 53 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Zenonek313
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa