Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Plotka: kryptowaluty w GTA VI?
napisany: 05.06.2021 · 01:41 · dodał: sdr
kategoria: Next GTA · komentarzy: 2
Gry z serii GTA poza swobodą działania w otwartym świecie, zawsze stanowiły też komentarz do czasów, w których toczyła się ich akcja. Nie inaczej pewnie będzie z GTA VI.

Plotka: kryptowaluty w GTA VI?
Tom Henderson znowu atakuje. Kolejny "przeciek" od zaufanego źródła zdradza, że Rockstar dostrzegł fenomen kryptowalut i będą miały one w kolejnej części serii swój co najmniej skromny epizod.

Słyszałem ostatnio, że w GTA 6 w niektórych misjach za ich ukończenie, zamiast gotówki będziemy wynagradzani bitcoinami.

Takie płatności będą pochodziły od wyżej postawionych postaci, które obracają dużymi sumami. Chodzi o szybkie i trudne do wyśledzenia przepływy.

Zaraz potem Tom dodał, że waluta najpewniej będzie nosiła inną nazwę. Ostrzegł też, że choć powyższe nie jest żartem, wiadomość - jak każdą tego rodzaju - należy przyjmować z dozą sceptycyzmu. I na tym może poprzestańmy.

sdr
napisany 06.06.2021 o godzinie 01:18
zobacz profil autora
Moja pierwsza myśl też taka była, ale jak się tak zastanowić, wcale to nie byłoby oderwane od rzeczywistości. Załóżmy powrót Lestera. Typ zdecydowanie mógłby płacić kryptowalutami. Kasa trafiałaby do portfela na jakiejś giełdzie, gdzie wymienialibyśmy ją na dolary.

W zasadzie to już teraz w Online LJT po niektórych sprzedażach z wytwórni klubów motocyklowych nawija coś o przelewach w kryptowalutach, tyle że całość jest uproszczona i od razu dostajemy GTA$. Tak więc temat jest już w GTA obecny, wystarczy go rozwinąć.
Roger
napisany 05.06.2021 o godzinie 21:44
zobacz profil autora
Bujda na resorach


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 57 gości oraz 0 z 6529 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 57 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Zenonek313
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa