Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Psst! Przegląd scenowej twórczości #41
napisany: 21.05.2021 · 12:30 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Cholera, znowu to samo. Kolejny miesiąc i kolejny drętwy wstępniak do przeglądu scenowych dziwności. Ale Ballasi nic sobie z tego nie zrobią. No raczej.

Dover5uNi

Na rekordGry można przechodzić na różne sposoby. Można na przykład próbować nie zginąć ani razu. Wyzwanie to podjął UnNameD, któremu GTA V udało się tak przejść w nieco ponad 9 godzin. Aby dodatkowo utrudnić sobie zadanie śmiałek grał z aktywnym modem One-Hit Knock-Out, a do tego nie korzystał ani z pancerzy, ani z szału Trevora. Udało się za... 48 podejściem.


Można też obrać przeciwną ścieżkę, próbując nikogo po drodze nie zabić. W przypadku GTA okazuje się to być raczej nierealne, ale można starać się ograniczyć do jak najmniejszej liczby ofiar ;) Tego właśnie spróbowała ekipa kanału SEX-POSITIVE GAMER, której udało się ukończyć Grand Theft Auto V unicestwiając "jedynie"... 726 istnień. Ponoć ktoś zszedł jeszcze niżej, ale to i tak wyczyn.

DorisednaaaSEAL1108GoRgAnSiEr_228ilocatAkinfeeffDackinsGoRgAnSiEr_228pytajnikpytajnik

Z innej beczkiLubicie city-buildery? Nie musicie. Praca MyDRoE PeLLIEHue i tak zrobi na was wrażenie. Odtworzył on całe Liberty City z GTA III w grze Cities Skylines. Oczywiście nie jest to wierna kopia, ale bez problemu rozpoznamy znajome miejscówki.


No i ta nuta w podkładzie...

Vucko presents
Pamiętajcie, że zawsze czekamy na wasze prace i znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz pozostaje do waszej dyspozycji.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 56 gości oraz 0 z 6529 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 56 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Zenonek313
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa