Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Moda na moda #41
napisany: 11.05.2021 · 01:29 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Jak obrobić El Rubio bez połączenia z siecią? Jak wjechać na najwyższy budynek w Los Santos? Jak wylądować Dodo na Washington Beach? Odpowiedzi na te (i tylko te) pytania poznacie czytając majowy odcinek Mody na moda.

The Cayo Perico Heist in SP

The Cayo Perico Heist in SP v1.2Skok na Cayo Perico to pierwszy napad w GTA Online, który możemy wykonać w pojedynkę. Mogłoby się więc wydawać, że nie ma takiej potrzeby aby przenosić go do singleplayera, podobnie jak modderzy robili to wcześniej z innymi aktywnościami powstałymi na potrzeby GTAO. A jednak.

The Cayo Perico Heist in SP pozwala nam nie tylko ukończyć napad w trybie fabularnym, ale również zakupić potężną łódź podwodną - Kosatkę. Sam napad składa się natomiast z pięciu misji przygotowawczych oraz finału, który możemy rozegrać sami lub z pomocą maksymalnie trzech sterowanych przez komputer towarzyszy.

JANTSUU Tower v1.0.0Znany youtuber rozpoczyna karierę na Scenie modderskiej i... nie, to nie jest Prima Aprilis ;) JANTSUU opublikował swój pierwszy projekt, którym jest dość fikuśny budynek - ale za to największy w Los Santos.

JANTSUU Tower, bo tak nazwany został wieżowiec, powstał na bazie galerii Rockford Plaza. Sprytne! Na jego dachu umieszczonych zostało kilka atrakcji, m.in. basen z dwiema zjeżdżalniami, przystań dla skuterów wodnych, skatepark, czy helipad. Aby dostać się na szczyt wcale jednak nie potrzebujemy śmigłowca. Można tam po prostu wjechać (albo wbiec) spiralnym podjazdem.

Budowla ewidentnie powstała dla beki, ale... czy nie po to często w ogóle instalujemy mody? ;> No właśnie.


GTA: Underground v4.1.7Potężna mapa łącząca miasta z kilku części serii przez lata rozpalała wyobraźnię fanów. Takich projektów było już niemało i różnie kończyły, ale dlaczego nie próbować? GTA: Underground po raz pierwszy zostało wydane w 2015 roku i od tamtej pory jest regularnie aktualizowane. Ta modyfikacja to jednak znacznie więcej niż tylko Liberty City, Vice City i San Andreas na jednej mapie.

Autorzy moda do powyższego zestawu dorzucili nam jeszcze Bullworth, Carcer City i Cottonmouth. Całość rozbudowuje GTA: San Andreas o pojazdy, bronie i przechodniów z pozostałych gier, starając się jednocześnie zachować klimat i styl znany z przygód CJ'a. Jakby tego było mało, po ogromnym świecie możemy poszaleć razem ze znajomymi za sprawą UG-MP, czyli specjalnie przystosowanej wersji SA-MP.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 57 gości oraz 0 z 6529 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 57 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Zenonek313
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa