Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Plotka: GTA VI we współczesności?
napisany: 14.04.2021 · 11:26 · dodał: sdr
kategoria: Next GTA · komentarzy: 3
Na temat GTA VI krąży w sieci mnóstwo plotek, a jedną z ciekawszych teorii była ta, która mówiła o kilku przedziałach czasowych w jakich będzie się toczyła akcja gry. Wielu fanom dało to nadzieję na powrót serii np. w lata 80. Może jednak wcale tak nie będzie?

Tweet Toma Hendersona
Znany z kilku potwierdzonych w przeszłości przecieków na temat innych gier Tom Henderson, został ponownie zagadnięty na Twitterze o GTA VI. Pytanie było bardzo ogólnikowe, ale odpowiedź okazała się zaskakująco konkretna.

Akcja nie toczy się w latach 80., tylko współcześnie.

Krótko i na temat, chciałoby się rzec. Nie wiadomo tylko na ile Tom był szczery i czy nie chciał po prostu zbyć pytającego. Przypomnijmy, że w tym roku Henderson już "puszczał parę" na temat kolejnego GTA. Jego zdaniem w grze pojawi się żeńska protagonistka.

Jak zawsze w przypadku niepotwierdzonych oficjalnie informacji, zalecamy podejście do sprawy z dystansem. Nie wiadomo czy Tom faktycznie ma jakieś źródło w Rockstar, a nawet jeśli to czy jest ono wiarygodne.

fan_GTA
napisany 16.04.2021 o godzinie 15:58
zobacz profil autora
Ja bym chciał tryb fotograficzny z prawdziwego zdarzenia, albo chociaż tak jak to miało miejsce w San Andreas, dodanie aparatu, gdzie po zrobieniu zdjęcia w grze zapisywało się one na dysku komputera.
sdr
napisany 16.04.2021 o godzinie 00:23
zobacz profil autora
Pomijając, że to tyko kolejna plotka, taki scenariusz wydaje się całkiem prawdopodobny. Gra osadzona we współczesności daje większe możliwości upychania w Online różnych dziwactw - tak jak te wszystkie pojazdy bojowe. Będzie można je przerzucić do nowej gry bez żadnych przeróbek 😈
Whis
napisany 15.04.2021 o godzinie 14:48
zobacz profil autora
Niech będą współczesne czasy, chętnie zobaczę takie Miami ale proszę tylko o co najmniej dwie radiostacje z muzyką lat 80's <3


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 161 gości oraz 0 z 6527 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 161 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: DawidNN
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa