Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Moda na moda #40
napisany: 10.04.2021 · 22:52 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Pierwsza dekada kwietnia już za nami, a więc najwyższa pora na kolejny przegląd Sceny modderskiej. Dziś pobawimy się w berka, odkryjemy ukryte oblicze klasyka i naprawimy internet w Liberty City ;) Zaczynamy!


Extended Score for Wanted Levels v1.0.0Zabawy z policją należą do jednych z najprzyjemniejszych (niekoniecznie pobocznych) aktywności w serii Grand Theft Auto. Nieraz pościg i oddech stróżów prawa na karku potrafi skutecznie podnieść nam ciśnienie - szczególnie w GTA V, gdzie agresja policji weszła na zupełnie nowy poziom. Gdyby jednak ciągle było wam mało, zainstalujcie sobie Extended Score for Wanted Levels.

Modyfikacja autorstwa - nomen omen - Monkeypolice188 podkręca emocje towarzyszące ucieczce jeszcze bardziej, poprzez odtwarzanie w tle dodatkowej ścieżki muzycznej. Są to utwory instrumentalne, które do tej pory mogliśmy usłyszeć głównie w czasie misji. Podkład pojawia się po zdobyciu trzeciej "gwiazdki" i wraz z kolejnymi natężenie muzyki wzrasta. Z kolei kiedy pozostajemy w ukryciu ta znowu cichnie. Dźwięki, które usłyszymy będą też zależne od lokacji. Inne usłyszymy w mieście, a inne poza nim.

Vice City: BETA Edition v3.5.6Przechodząc przez wiele etapów produkcji z gier usuwane jest z nich sporo zawartości. Powody decyzji twórców nie zawsze są zrozumiałe dla fanów, a ci po premierze ochoczo przeszukują pliki w poszukiwaniu alternatywnych tekstur, nieużytych modeli, czy innych pozostałości. A gdyby tak zebrać to wszystko i wypuścić w formie modyfikacji?

Vice City: BETA Edition
Takie zadanie postawił przed sobą autor projektu Vice City: BETA Edition. Mod przywraca do GTA: VC większość elementów z wersji alfa i beta. Po instalacji i uruchomieniu gry zobaczymy usunięte z finalnego wydania budynki, wczesne modele przechodniów, a nawet usłyszymy wycięte dialogi. Informacje o różnicach czerpano z oficjalnego przewodnika, manuala, przedpremierowych screenów i pozostawionych plików.

GTA Connected v1.2.25Po tym jak w ubiegłym roku wydane zostało GTA IV: Complete Edition łączące w sobie podstawową wersję gry z dodatkami, czwartą część serii pozbawiono komponentu sieciowego. Od tamtej pory nie możemy razem ze znajomymi siać chaosu na ulicach Liberty City. Oczywiście, zainteresowanie trybem multiplayer w GTA IV było w ostatnich latach znikome, jednak istniała grupa fanów, którzy wciąż się nim cieszyli. Teraz uśmiech może ponownie zagościć na ich twarzach za sprawą projektu GTA Connected.

GTA Connected to modyfikacja, o której być może do tej pory nie słyszeliście, a jest ona rozwijana już od dłuższego czasu. Jej autor postawił sobie za cel zbudowanie platformy, dzięki której będziemy mogli posmakować multi w GTA III, Vice City i San Andreas, a od niedawna również w Grand Theft Auto IV. Mod obsługuje synchronizację przechodniów, ruchu ulicznego oraz misji. Sam nie oferuje żadnych dodatkowych trybów gry, ale dzięki wsparciu dla kilku popularnych języków skryptowych i możliwości dodawania własnych obiektów otwiera przed nami morze możliwości.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 175 gości oraz 1 z 6527 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · sdr
Razem: 176 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: DawidNN
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa