Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Moda na moda #38
napisany: 13.02.2021 · 17:11 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Czas na kolejny przegląd ciekawych modyfikacji. W tym miesiącu jednak bez fajerwerków - coś dla oka, coś dla ucha i... gromienie przeciwników laserami. No dobra, może jednak trochę fajerwerków będzie ;)


Ultimate Superman script mod v1.2JulioNIB, znany z tworzenia przeróżnych modyfikacji superbohaterskich, opublikował w styczniu moda, dzięki któremu wcielimy się w postać Supermana. W skórze alter ego Clarka Kenta możemy korzystać z szeregu specjalnych umiejętności i nadludzkich mocy.

Nasza postać będzie się wyróżniać zwiększoną siłą i szybkością, umiejętnością latania (oczywiście), a także szeregiem ataków. Z przeciwnikami możemy walczyć m.in. promieniami lasera oraz silnym, mrożącym podmuchem. Możemy także nimi miotać i stosować kombinacje uderzeń.

Custom Aircraft Engine Sounds v1.1A jeśli preferujecie bardziej konwencjonalne środki podniebnego transportu, może zainteresować was projekt Custom Aircraft Engine Sounds. Jego autor, Aquaphobic, postawił sobie za cel uczynienie odgłosów samolotów w GTA V bardziej realistycznymi. Dzięki modyfikacji możemy usłyszeć w grze dźwięki silników m.in. General Electric GEnx-1B oraz Rolls-Royce Trent 1000.


Benefactor Krieger BPX-32B v1.0Kochacie swojego zabójczo szybkiego Kriegera, ale wciąż oglądacie się za klasykami? Nic dziwnego, mają w sobie to coś. A spośród wszystkich Benefactorów Krieger BPX-32B jest właśnie tym, którego brakuje w waszym garażu.

Benefactor Krieger BPX-32B
Podnoszone drzwi, wysuwane reflektory i ten design - nie prostacko kanciasty, ale stworzony przez rasowych geeków. I chociaż określenie "koncept" może większość odrzucać, dla wybrańców będzie słodkim zwieńczeniem zakupu. Czy dasz radę utrzymać się na swoim pasie?

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 66 gości oraz 1 z 6509 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · chaos
Razem: 67 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: rupert
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa