Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Cayo Perico: połowa napadów w pojedynkę
napisany: 09.02.2021 · 14:26 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 2
Wczorajszego wieczora miało miejsce kolejne zebranie inwestorów Take-Two Interactive, tym razem podsumowujące trzeci kwartał fiskalny 2021 roku.

Cayo Perico: połowa napadów w pojedynkę
Wydarzenie zbiegło się w czasie z niedzielnym Super Bowl, co niektórzy interpretowali jako okazję do ogłoszenia czegoś super ważnego, ale... nic z tego. Konferencja była jak każda inna, a może i nawet nudniejsza niż zwykle. Karl Slatoff uraczył nas kolejnymi liczbami i ponownie dowiedzieliśmy się jak to firma świetnie sobie radzi.

Z przedstawionych danych możemy się dowiedzieć, że na całym świecie do sklepów trafiło już ponad 140 milionów egzemplarzy Grand Theft Auto V. Zdecydowanie nie można też narzekać na brak zainteresowania ze strony graczy modułem sieciowym. GTA Online zaliczyło swój najlepszy rok od premiery. Super.

Najważniejszym wydarzeniem minionego roku w GTA Online była bez wątpienia aktualizacja Skok na Cayo Perico. Nowy napad możemy ukończyć całkowicie w pojedynkę i jest to duża zmiana w stosunku do tego co oferowano nam wcześniej. Teraz okazuje się, że mniej więcej połowę wszystkich przeprowadzonych dotąd skoków gracze wykonali samodzielnie. Najwidoczniej więc opcja przypadła wielu osobom do gustu.

A wy obrobiliście już El Rubio? Z ekipą czy w pojedynkę? Dajcie znać w komentarzach.

sdr
napisany 11.02.2021 o godzinie 10:32
zobacz profil autora
Byłoby fajnie, ale nie wydaje mi się żeby Rockstar chciał przerabiać stare napady. Oni raczej nie wracają do starej zawartości, po prostu dokładają nową. Przypuszczam, że teraz po prostu kolejne aktywności (w tym napady) będą miały opcję solo.

Przerabianie starych napadów pochłonęłoby za dużo czasu i zasobów w stosunku do potencjalnych korzyści (finansowych dla studia :P). Przy okazji jeszcze mogliby coś niechcący skopać. Takie rzeczy muszą być od początku ujęte w projekcie.
Whis
napisany 10.02.2021 o godzinie 22:36
zobacz profil autora
Świetna sprawa, grywam sobie czasami w multi od paru miesięcy i dopiero teraz widzę kupę kasy na moim koncie. Aktualnie mam coś koło 16 milionów a to wszystko dzięki cayo perico, generalnie zarobiłem pewnie znacznie więcej bo trochę zabawek sobie kupiłem już - toreador bardzo fajne autko do zabawy i podróżowania.

Ciekawe czy jest szansa żeby wszystkie poprzednie napady przerobili na solo wersję, bym rozegrał je bo w wiele nie grałem a granie z ludźmi doprowadza mnie do urazu mózgu.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 67 gości oraz 0 z 6509 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 67 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: rupert
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa