Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

From Rockstar with love
napisany: 06.02.2021 · 00:44 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
To chyba jakiś nowy zwyczaj, że z początkiem roku Rockstar chwali się kolejnymi rekordami i dziękuje społeczności. Szczęśliwie wraz z ciepłym słowem w parze idzie dobre słowo - słowo zapowiedzi.

GTA Online
W najnowszym wpisie na Newswire Gwiazdy Rocka przede wszystkim chwalą się tym co w ostatnim roku pojawiło się w GTA Online oraz Red Dead Online. Chwalą się też imponującymi słupkami. Obie gry zbierają świetne recenzje i równie świetnie "oglądają się" w serwisach wideo. Twórcy doceniają wsparcie płynące od społeczności, zarówno tej kreatywnie zaangażowanej jej części, jak i tej bardziej biernej.

Dobra, ale co tam fajnego nam obiecują na przyszłość? Cóż, w odniesieniu do GTA Online szumnych zapowiedzi dzisiaj brak. Ale może to tylko zasłona dymna ;) Poza nowymi okazjami do zgarnięcia bonusowych GTA$ i elementów garderoby, w najbliższym czasie możemy liczyć tylko na nieokreślony darmowy pojazd. Oby chociaż było to coś lepszego niż ostatnio. Tymczasem jeśli zagramy do 12 lutego, w naszej wirtualnej szafie wylądują koszulka i czapka Rockstar widoczne na załączonym obrazku.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 107 gości oraz 0 z 6509 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 107 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: rupert
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa