Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Premiera: Skok na Cayo Perico
napisany: 15.12.2020 · 15:49 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 1
Jest! Największa aktualizacja w historii GTA Online debiutuje właśnie dzisiaj i przynosi sporo nowej zawartości. Zobaczmy co zmieniło się w grze.

GTA Online - Cayo Perico
Skok na Cayo Perico to przede wszystkim nowa lokacja. Podstawowa mapa została rozbudowana o dodatkową wyspę, a w podziemiach kasyna swoje podwoje otworzył nowy klub Music Locker. To tam poznamy Miguela Madrazo, spadkobiercę rodzinnego imperium, który złoży nam propozycję nie do odrzucenia.

Najwyraźniej młody wilczek nie potrafi się dogadać z El Rubio, baronem narkotykowym trzęsącym Cayo Perico i potrzebuje na niego jakiegoś haka. Naszym zadaniem będzie dostać się na wyspę, przebić się przez ochronę i wykraść pewne ważne dokumenty.

Nowy napad w przeciwieństwie do już nam znanych, nie wymusza na nas żadnego konkretnego podejścia do tematu. Ot dostajemy cel i narzędzia, a reszta już w naszych rękach. Od nas zależy w jaki sposób przeprowadzimy infiltrację, jaką broń dobierzemy, czy wezwiemy wsparcie, jak uciekniemy. Wpływ na powodzenie akcji może mieć nawet pora dnia.

Skok można przeprowadzać oczywiście wielokrotnie i za każdym razem na inny sposób. Posiadłość El Rubio skrywa bowiem wiele kosztowności, które tylko czekają na spieniężenie. Dzieła sztuki, narkotyki, złoto - wszystko na wyciągnięcie ręki... albo kilka, bo nigdy nie wiadomo co skrywa interesujący nas schowek. Wszystkie drogocenne artefakty rozmieszczane są za każdym razem losowo, a niektóre pojawiają się tylko, gdy atakujemy w grupie.

No właśnie, bo Skok na Cayo Perico możemy równie dobrze przeprowadzić samotnie. Czujecie się na siłach, aby rozegrać akcję w stylu jednoosobowej armii? Nie ma problemu. El Rubio zaprasza.

GTA Online - okręt podwodny Kosatka
Co może się nadawać lepiej na centrum planowania i bazę wypadową kiedy zasadzamy się na całą wyspę, niż potężna łódź podwodna? Tak się składa, że ktoś ma na zbyciu wycofany ze służby postsowiecki okręt. Co więcej w pakiecie dostajemy doświadczonego sternika. Pavel to prawdziwy wilk morski, któremu żadna sytuacja nie straszna.

Na pokładzie znajdziemy kwatery mieszkalne, mesę, karcer, czy wyrzutnie torped. Mostek kapitański Kosatki wyposażony został ponadto w ekran planowania napadu. Dodatkowo możemy rozbudować swoją podwodną fortecę o warsztat broni, pociski naprowadzane, czy miejsce do przechowywania mniejszych pojazdów.

Kosatką możemy poruszać się jedynie wzdłuż południowej linii brzegowej San Andreas. W okolicy będzie się jednak sporo działo, bo szmuglujący kontrabandę przemytnicy często gubią części ładunku, który nie powinien przecież się zmarnować ;) A i za pomocą sonaru, w który nasz okręt jest wyposażony można odkryć coś ciekawego w odmętach Pacyfiku.

GTA Online - koszulka Still Slipping
Skok na Cayo Perico to nie tylko nowe możliwości zarobkowania w GTA Online, ale też solidny zastrzyk nowej muzyki. Do gry trafiają dzisiaj trzy nowe stacje radiowe, a FlyLo FM i Worldwide FM odświeżają swoje playlisty. W okolicach Parku Mirror natrafimy na sygnał pirackiego Still Slipping LS prowadzonego przez DJ-a Orbisona, któremu możemy pomóc wzmocnić moc nadajników. A dołączając w tym tygodniu do gry odbierzemy darmową koszulkę z logo stacji.

Nowe pojazdy i brońDuża aktualizacja GTA Online nie mogłaby obyć się bez nowych zabawek. Dzisiaj w nasze ręce oddano kilka ciekawych pojazdów lądowych, powietrznych i wodnych.

  • niewykrywalny helikopter Annihilator,
  • helikopter Sparrow,
  • batyskaf Kraken Avisa,
  • samolot RO-86 Alkonost,
  • podwodny Pegassi Toreador,
  • terenowy Vapid Winky,
  • łódź patrolowa Kurtz 31,
  • motorówka Shitzu Longfin,
  • gokart Dinka Veto Classic.

Każdy z nich możemy zakupić na własny użytek, a ostatni będziemy mogli odebrać za darmo w najbliższy weekend. To nagroda za niedawne społecznościowe wyzwanie polegające na kradzieży w napadach ponad 100 miliardów GTA$.

Jeśli marzy się wam nowa giwera, to i wy znajdziecie dzisiaj coś dla siebie. W Ammu-Nation można teraz zakupić bezkolbowy karabin wojskowy, a po odnalezieniu w trakcie finału napadu strzelby bojowej o dużej mocy, ją również będziemy mogli nabyć. Na Cayo Perico ukryty jest też specjalny pistolet El Rubio. Tyle, że nikt nie wie gdzie baron go skitrał.

Mnóstwo wrażeń czeka na nas od dzisiaj w GTA Online. Graliście już? Będziecie grać? Jak się wam podoba nowa aktualizacja?

sdr
napisany 15.12.2020 o godzinie 18:03
zobacz profil autora
Lol, Dr. Dre w GTA xD (link »)


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 58 gości oraz 0 z 6529 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 58 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Zenonek313
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa