Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

List w butelce
napisany: 19.11.2020 · 21:08 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 1
Rockstar coraz sugestywniej zajawia nam co przyniesie następna duża aktualizacja dla GTA Online. Dzisiejszy ślad jest jednak wprost... makabryczny.

GTA Online - ciało na plaży Del Perro
Na plaży Del Perro można od dziś natrafić na taki widok jak powyżej. Tego screena wykonałem w pobliżu molo, ale jak informuje Tez2, ciało można znaleźć również w innych miejscach na zachodnim krańcu mapy na odcinku od Vespucci do lotniska. Zwłoki wyglądające jak wyrzucone na brzeg przez ocean posiadają rany głowy, a w ich pobliżu znajdziemy też zamkniętą walizkę. Niestety z bagażem nie można wejść w żaden sposób w interakcję.

Oczywiście nikt nie wie co twórcy gry chcą nam w ten sposób przekazać. Niektórzy twierdzą, że jest to jasna zapowiedź rozszerzenia mapy o wyspę. Są też osoby doszukujące się podobnej sugestii w dzisiejszej obniżce cen na wszystkie łodzie. Jak myślicie, jest coś na rzeczy?

Aktualizacja 23:07<facepalm> no nieźle, ja tu o sugestiach, a wszystko już w zasadzie wiadomo od kilku godzin. Po południu na twitterowym profilu Rockstar pojawił się krótki klip stylizowany na podgląd tajnych akt sprawy o kryptonimie El Rubio. Wśród wyświetlanych materiałów znajduje się m.in. kilka ujęć niedostępnej dotąd w GTA Online lokalizacji, która zdaje się być wyspą.


Całość przypomina rodzaj obozu lub plantacji z wydzieloną luksusową częścią mieszkalną. W północno-wschodniej części można dostrzec też zarys pasa startowego. Wszystko zostało ładnie rozbite klatka po klatce w wideo opublikowanym na kanale Badger Goodger. Chyba nie będzie nadużyciem jeśli spróbuję zgadnąć, że to rezydencja jakiegoś barona narkotykowego i właśnie ta lokalizacja będzie celem nowego napadu. Jak myślicie, jest coś na rzeczy? ;)

chaos
napisany 19.11.2020 o godzinie 21:32
zobacz profil autora


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 97 gości oraz 0 z 6527 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 97 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: DawidNN
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa