Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Moda na moda #35
napisany: 16.11.2020 · 01:24 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Połowa listopada już za nami, a więc najwyższa pora żeby sprawdzić co piszczy w modderskiej trawie. Mamy nadzieję, że znajdziecie chwilę na lekturę pomiędzy kolejnymi napadami ;)

GTA Vice City Definitive Edition Update 1Rockstar dość chętnie wydaje swoje gry na różnych platformach. Nawet po latach studio wraca do starszych tytułów i wprowadza je czy to na urządzenia mobilne, czy konsole nowej generacji. Czasem takie nowe wydania zostają wzbogacone o wyższej jakości tekstury, poprawki starych błędów (i nowe błędy ;)), a czasem zostają z czegoś okrojone. Prowadzi to do sytuacji, w której na rynku funkcjonuje wiele wersji tej samej gry, różniących się szczegółami.

A gdyby tak zebrać to wszystko do kupy i stworzyć ostateczną wersję zawierającą wszystko co najlepsze? Takiego zadania podjął się Jordan15, autor modyfikacji GTA Vice City Definitive Edition. To projekt w rodzaju remastera, który ulepsza podstawową wersję gry i wzbogaca ją o nowe elementy. Przywraca też te usunięte przez twórców w fazie beta, czy w popremierowych łatkach.

GTA Vice City Definitive Edition

GTA 5 Chicago Dev Update 5Ile to razy przed zapowiedzią kolejnej części GTA rzucano pomysł, że może tym razem Rockstar przeniesie miejsce akcji do Chicago? Nigdy się tego nie doczekaliśmy i chyba większość fanów już dawno zwątpiła, że kiedykolwiek seria wyjdzie poza ramy trzech lokacji znanych z pierwszej odsłony serii. Dłużej czekać nie zamierza Filip Vogles, który postanowił odtworzyć Wietrzne Miasto (a przynajmniej jego podobiznę) na silniku Grand Theft Auto V.


Projekt GTA 5 Chicago znajduje się już w całkiem zaawansowanym stadium, pozwalającym bez większego trudu rozpoznać niektóre charakterystyczne dla metropolii miejsca. Znajdziemy tu typowe dla dzielnic Loop oraz Magnificent Mile szerokie chodniki, parki i strzeliste drapacze chmur. Przez miasto przepływa rzeka Chicago, a nad ulicami mknie szybka kolej miejska.

Modyfikacja wciąż jest rozwijana i póki co dostęp do kolejnych testowych wydań mają tylko osoby wspierające autora na Patronite. Po ukończeniu projekt ma jednak zostać udostępniony wszystkim chętnym.

Lara Croft Custom Casual v1.3aLara Croft Custom Casual Niejeden model z innej gry zaliczył już gościnny występ w GTA V, a teraz przyszła kolej na jedną z najbardziej kultowych postaci w branży. Dzięki pracy alexa189 i innych zaprzyjaźnionych twórców możemy teraz spotkać na ulicach Los Santos samą Larę Croft. Panna Croft jak wiemy ma wiele twarzy, a do piątki trafiła ta znana z Shadow of The Tomb Raider.

Model został w pełni przystosowany do działania na silniku Rockstar. Zaimplementowano niezbędne animacje, pełną mimikę twarzy oraz model obrażeń. Lara otrzymała też komplet garderoby, kilka różnych fryzur i wariantów makijażu. Autor udostępnił nawet lżejszą wersję modyfikacji przeznaczoną do użytku w FiveM. Pełen wypas!

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 49 gości oraz 0 z 6492 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 49 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: N3rQ
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa